(068) 32-85-001
svit-fasad@i.ua
м.Івано-Франківськ

Бензопила

Бензопила використовується для розпилу та обробки деревини. Вона незамінна для облагородження дачної ділянки, професійних будівельників, лісорубів і комунальних служб. Крім побутового, бензопила знаходить і творче застосування: для створення дерев'яних скульптур.

Механізм бензопил відноситься до простих. Основні робочі вузли, з яких вона складається - це двотактний двигун внутрішнього згоряння, ланцюг, металева пластина (шина), на яку фіксується ланцюг, і ланцюгове колесо.

Технічними характеристиками, на які необхідно звернути увагу при виборі пилки для роботи, є ресурс роботи, потужність, наявність систем гасіння зворотного удару і вібрацій.

Бензопили поділяють на професійні, напівпрофесійні, побутові та бензопили для роботи однією рукою.

Професійні моделі використовують лісоруби. Вони необхідні при частому і тривалому застосуванні, наприклад, на лісозаготівлях. Серед їх переваг:

  • висока продуктивність,
  • найбільший ресурс роботи,
  • хороший рівень захисту від вібрацій,
  • ергономічний збалансований корпус і рукоятки
  • легкі в обслуговуванні і ремонті.

Напівпрофесійні пили отримали прізвисько фермерські. Вони призначені для використання в середньому режимі. Цей вид інструменту буде корисний комунальникам, для приведення в порядок міського озеленення, а також жителям приватних будинків і котеджів для облагородження території. Їх характеристики близькі до професійних бензопил, але робочий ресурс трохи менше.

Побутові бензинові пили зручні, якщо нею рідко користуватися: від випадку до випадку. Вони мають малу потужність, але і ціна значно нижча професійних. Побутові моделі розраховані на малі обсяги роботи і короткі безперервні цикли.

"Одноручні"пилки використовують для підрізування дерев. Технічні характеристики відповідають професійним моделям. Їх використовують озеленювачі парків і міських садів. Зручна конструкція дозволяє працювати у важкодоступних місцях.

Оренда бензопили в Івано-Франківську

Оренда бензопили дозволить швидко і без серйозних витрат виконати необхідні будівельні або ремонтні роботи. У нас тільки якісний і надійний інструмент, за яким ми ретельно стежимо. Ви можете бути впевнені, що берете бензопилу напрокат у відмінному стані, здатну впоратися з усіма поставленими завданнями.

© 2020 "ПроФасад"

Професійне утеплення будівель, м.Івано-Франківськ.