(098) 421-93-66, (095) 687-43-44, (073) 042-44-42

м.Івано-Франківськ, вул.Тисменицька, 210

Оренда бензорізу в Івано-Франківську на сьогоднішній день користується великою популярністю як у будівельників, так і у звичайних людей. Оренда електроінструментів - доступний спосіб отримання в користування дорогого інструменту для виконання спеціалізованих робіт.

Завдяки нашій компанії прокат бензорізу буде хорошою альтернативою покупці інструменту, який буде використаний лише кілька разів, а після буде лежати і припадати пилом на полиці. Навіть деякі професіонали не завжди готові витратити велику суму для придбання електроінструменту і вважають за краще прокат. Оренда бензорізу.

Застосування бензорізу

Бензоріз - електроінструмент, призначені для роботи з натуральними і штучними кам'яними матеріалами. У 20 столітті 50-х років бензоріз використовували зарубіжні фахівці рятувальних служб. Він допомагає проникати в будь-яке приміщення і розібрати завали. Основна сфера застосування в ті часи - надзвичайні рятувальні ситуації. Крім цього, його використовували в будівництві, автодорожніх і залізничних роботах.

Функції бензорізу полягають в тому, що він може застосовуватися для різання бетонного, гранітного і асфальтного покриття. Використовується для обробки цегли і залізобетонних конструкцій.

Особливостями експлуатації бензорізу - легкість у використанні. Головне правило - різати необхідно прямолінійно.

Оренда бензорізу - ціна прийнятна і немає необхідності виділяти з бюджету велику суму, яка може різко вдарити по кишені.

Перевага оренди бензорізу - економія на техобслуговуванні, так як до витрат включені не тільки покупка запчастин, а й оплата роботи ремонтників. Крім того, при оренді ви вільні вибирати прилад з оптимальними параметрами, які підійдуть саме для вашого випадку.

Корисна інформація
© 2018. « "ТермоОселя", Професійне утеплення будівель. м.Івано-Франківськ.