(068) 32-85-001
svit-fasad@i.ua
м.Івано-Франківськ

Бензоріз

Зробити нішу в цегляній стіні? Зняти старий шар штукатурки? Прибрати асфальтове покриття з майданчика біля будинку? Потрібен відбійний молоток. Призначення цього ручного інструменту - демонтажні роботи по твердим матеріалам. Електричний чи, бензиновий, пневматичний або гідравлічний привід відбійного молотка передає через бойок серію механічних імпульсів. І робочий інструмент, безпосередньо взаємодіючи з матеріалом, його руйнує.

Оренда бензорізу в Івано-Франківську на сьогоднішній день користується великою популярністю як у будівельників, так і у звичайних людей. Оренда електроінструментів - доступний спосіб отримання в користування дорогого інструменту для виконання спеціалізованих робіт.

Завдяки нашій компанії прокат бензорізу буде хорошою альтернативою покупці інструменту, який буде використаний лише кілька разів, а після буде лежати і припадати пилом на полиці. Навіть деякі професіонали не завжди готові витратити велику суму для придбання електроінструменту і вважають за краще прокат. Оренда бензорізу.

Застосування бензорізу

Бензоріз - електроінструмент, призначені для роботи з натуральними і штучними кам'яними матеріалами. У 20 столітті 50-х років бензоріз використовували зарубіжні фахівці рятувальних служб. Він допомагає проникати в будь-яке приміщення і розібрати завали. Основна сфера застосування в ті часи - надзвичайні рятувальні ситуації. Крім цього, його використовували в будівництві, автодорожніх і залізничних роботах.

Функції бензорізу полягають в тому, що він може застосовуватися для різання бетонного, гранітного і асфальтного покриття. Використовується для обробки цегли і залізобетонних конструкцій.

Особливостями експлуатації бензорізу - легкість у використанні. Головне правило - різати необхідно прямолінійно.

Оренда бензорізу - ціна прийнятна і немає необхідності виділяти з бюджету велику суму, яка може різко вдарити по кишені.

Перевага оренди бензорізу - економія на техобслуговуванні, так як до витрат включені не тільки покупка запчастин, а й оплата роботи ремонтників. Крім того, при оренді ви вільні вибирати прилад з оптимальними параметрами, які підійдуть саме для вашого випадку.

© 2020 "ПроФасад"

Професійне утеплення будівель, м.Івано-Франківськ.