(068) 32-85-001
svit-fasad@i.ua
м.Івано-Франківськ

Віброплита

Прокат виброоборудования в Івано-Франківську

Механізми, що входять в клас вібро обладнання, зайняли міцні позиції в сфері будівництва та дорожніх робіт. Віброплити, віброкатки, віброрейки та інше обладнання бере участь у зведенні висотних і мініатюрних будівель, прокладання доріг та облаштування прибудинкових територій. З їх допомогою ущільнюють різні суміші, ґрунти і укладають покриття. Маючи аналоги серед невібраціонних пристроїв, ці інструменти демонструють переваги в показниках продуктивності.

Прокат вібро обладнання для ущільнення матеріалів і обробки бетонних поверхонь

Устаткування з приставкою - вібро - це клас техніки, що відрізняється від звичних механізмів принципом свого впливу на матеріал. Віброінструментом створюють механічні коливання, які дозволяють ефективно впливати на оброблювану субстанцію: ущільнювати і отримувати міцні довговічні поверхні. Віброінструментом ущільнюють різні види грунтів, сипучі матеріали, асфальтобетонні та інші поверхні, застосовуються при будівництві, дорожніх роботах, укладанні вуличної плитки і навіть бруківки.

Кожен інструмент класу вібро обладнання має свою спеціалізацію, по типу же джерела живлення механізми поділяються на працюючі від електромережі, на дизелі і бензині.

Віброобладнання в оренду від компанії Термооселя в Івано-Франківську. Прокат віброплити

Оренда віброплити дозволяє істотно ущільнювати матеріал майданчика, будь то грунт або відсипана щебенем територія. Подібну функцію виконує звичайний каток. Однак машина ця громіздка і неманевренна. Прокат віброплити ж дозволяє працювати на невеликих площах, запросто переміщаючи інструмент з одного об'єкта на інший.

Застосування

Віброплити та вібротрамбовки мають загальну сферу застосування - це утрамбовка сипучих покриттів: асфальту, піску, гравію. Їх використовують для ущільнення землі під фундамент, а також при будівництві доріг і тротуарів. Пристрої будуть корисні не тільки на великих об'єктах будівництва, а й для облагородження дач і приватних будинків.

Механізм

Хоча виброплита і вибротрамбовка мають загальну сферу застосування, вони абсолютно різні за конструкцією. Так в віброплити в якості збудника вібрації використовується ексцентрик, який встановлений на самій плиті. Саме він передає коливання трамбуючій плиті. Вібро трамбовка використовує енергію двигуна, перетворену в штовхаючий рух. Ударне зусилля на грунт створює спеціальний поршень.

З конструкційних відмінностей випливають відмінності в потужності і сфері використання. Вібротрамбовки могутніше плит, але у них менша площа основи, тому вона мало ефективна на великих територіях, тут виброплита буде більш продуктивна. Однак у важкодоступних місцях, наприклад, траншеях, вібро трамбовка виявиться куди зручніше.

Основними характеристиками приладів є тип і потужність двигуна, маса, розмір робочої поверхні та вібраційне зусилля.

Види

Основним критерієм розподілу як виброплит, так і трамбовок вважається тип двигуна. Він може бути:

  • Електричний. Застосовується для роботи в приміщеннях. Найбільш економічний у плані «витрати палива». Але залежність від електромережі сильно звужує можливості застосування.
  • Бензиновий. Найбільш універсальний вид інструменту, що працює на легкодоступному паливі. Має середню вагу і габаритні розміри.
  • Дизельний. Відрізняється високою потужністю і відповідно глибиною трамбування.

Крім типу двигуна дане обладнання можна розділити по вазі (легкі, середні, важкі), матеріалу, з якого виготовлена плита (чавун, сталь) і її площі, потужності і глибині трамбування.

Віброплита та вибротрамбовка - це те, обладнання, яке, якщо ви не бригадир будівельної компанії, стане в нагоді вам лише кілька разів у житті. Але подібний, технічно складний інструмент досить дорого коштує, і трата коштів на його покупку не виправдана. Тому найкращим варіантом буде оренда віброплити або вібротрамбовки в компанії в Івано-Франківську. Ми пропонуємо оренду виброплит і трамбовок від відомих виробників. Широкий ряд моделей дозволить підібрати інструмент виходячи з необхідної потужності і типу грунту. Будівельним же бригадам, оренда обладнання дозволить не зупиняти роботи у разі поломки власного інструменту.

© 2020 "ПроФасад"

Професійне утеплення будівель, м.Івано-Франківськ.