(068) 32-85-001
svit-fasad@i.ua
м.Івано-Франківськ

Відбійний молоток

Головна » Оренда інструменту » Відбійний молоток

Прокат відбійного молотка в Івано-Франківську

Зробити нішу в цегляній стіні? Зняти старий шар штукатурки? Прибрати асфальтове покриття з майданчика біля будинку? Потрібен відбійний молоток. Призначення цього ручного інструменту - демонтажні роботи по твердим матеріалам. Електричний чи, бензиновий, пневматичний або гідравлічний привід відбійного молотка передає через бойок серію механічних імпульсів. І робочий інструмент, безпосередньо взаємодіючи з матеріалом, його руйнує.

Відбійні молотки на прокат для демонтажних робіт

Ударна дія відбійного молотка здатна розрихлити і зруйнувати асфальт, бетон, цеглу, різні види каменю і конструкції з інших міцних матеріалів. Цей інструмент - потужна поміч силі рук при будівництві і ремонті. А, оскільки, для більшості з нас подібні процеси не буденність, то і потрібен відбійний молоток лише на невеликий термін. Тому оптимальний варіант - прокат відбійного молотка.

Прокат відбійного молотка з оптимальними характеристиками

На класи відбійні молотки діляться по виду приводу: пневматичні, електричні, гідравлічні, бензинові та інші різновиди.

У великому побуті моделі електричні. Визнана їх перевага в ефективності в порівнянні з аналогами бензиновими і пневматичними. Плюс, вони екологічні, дають невисокий рівень шуму і вібрації. З недоліків тільки прив'язка до джерела електроживлення і обмеження по роботі в умовах високої вологості.

Другий критерій класифікації - робоче положення. Моделі легкі працюють в горизонтальній площині. Ті, що використовуються у вертикальному положенні, важче.

Оренда відбійних молотків різної потужності

Від показника потужності залежить, який матеріал і якої товщини зможе пробити відбійний молоток, а також тривалість безперервної роботи інструменту. З цегляною кладкою, каменем, бетоном впораються молотки потужністю 1200 Вт. Оренда відбійного молотка з показником понад 1600 Вт дозволить зруйнувати асфальт.

Прокат відбійних молотків з ударом потрібної частоти і сили

Вище сила удару відбійного молотка, вище ефективність роботи: більше матеріалу відбивається за один удар. Показник істотно варіюється: від 2,8 до 63 Дж.

Потужність і сила удару визначає вага інструменту. Могутніше - важче. Виділяють три категорії: легкі моделі до 6 кг, середні за вагою (до 10 кг) і важковаговики (з 10 до 30 кг). Останні використовуються при фундаментальних роботах. Для побутових завдань підходять неважкі моделі, які працюють, як правило, в горизонтальній площині.

Швидкість роботи демонструє показник частоти ударів за хвилину. Ударна сила і частота - оберненопропорційна характеристики. Менше сила - більше частота і навпаки. Прокат відбійних молотків легких дозволяє працювати з частотою близько 3500 ударів за хвилину.

Оренда відбійних молотків з різними видами пік

Піка - робочий орган відбійного молотка. Вибираючи відбійні молотки в оренду потрібно враховувати, з якими матеріалами належить працювати. Від цього залежить вид встановленої піки. Наприклад, піку-лом використовується для руйнації асфальту, гірських порід і цегляної кладки, піку-зубило - для рубки арматури, замерзлого ґрунту, а піку-лопатка підходить, щоб вирівняти крайку асфальту або очистити стіну від штукатурки.

Те, яким чином і як швидко кріпиться робоча піка, залежить від типу патрона відбійного молотка. При шестигранному патроні піка закріплюється за допомогою спеціального ключа. Патрон SDS + стоїть на легких інструментах, SDS-maxна важких. Швидкозатискний патрон дозволяє оперативно змінювати піки без ключа.

Відбійний молоток на прокат з відповідним оснащенням

Щоб робота була продуктивною і максимально зручною, вибираючи відбійний молоток на прокат, приділіть увагу оснащенню. Безпека і зручність роботи підвищують такі деталі як регулятор частоти ударів, а також систем плавного пуску і антивибрация.

© 2020 "ПроФасад"

Професійне утеплення будівель, м.Івано-Франківськ.