(098) 421-93-66, (095) 687-43-44, (073) 042-44-42

м.Івано-Франківськ, вул.Тисменицька, 210

Машинна штукатурка стін Івано-Франківськ

Головна » Штукатурні роботи Івано-Франківськ » Машинна штукатурка стін Івано-Франківськ

Штукатурні роботи досить витратний і складний етап при виробництві оздоблювальних робіт зокрема при чорновій обробці. Сучасні технології дали змогу звести ручну працю до мінімуму, так і з'явилася машинна штукатурка стін. При машинній штукатурці використовуються спеціальні суміші для машинного нанесення, за допомогою штукатурних станцій.

Оштукатурювання стін машинним способом

Терміни проведення робіт.

Механізація самих трудомістких етапів при виробництві штукатурних робіт машинним способом дозволяє збільшити швидкість виконання робіт в кілька разів. Такі етапи як замішування розчину і нанесення суміші на стіни при машинній штукатурці скорочуються в багато разів. У зв'язку з цим ми можемо запропонувати Вам такі терміни виконання робіт з оштукатурювання приміщень машинним способом 1-к.кв. - 2-3 дня, 2-х кімнатна - 4-5 днів, 3-х кімнатна - 5-7 днів, котеджів -10-20 днів!

Якість штукатурних робіт

Наші фахівці виконують роботи за стандартами що пред'являються до високоякісної штукатурки відхилення площини 1 мм на 1 метр. Всі роботи по машинній штукатурці виконуються з якістю "під шпалери" даний ефект досягається глянсуванням що не вимагає подальшого шпаклювання стін і як наслідок Ви економите як на матеріалі так і на роботі з нанесення шпаклівки та її подальшого ошкурювання.

Однорідна консистенція штукатурної суміші.

При машинній штукатурці замішування суміші відбувається в автоматичному режимі, подача води в змішувальну камеру регулюється автоматикою що дозволяє досягти однорідності штукатурного розчину без грудок і повітряних бульбашок.

Використання більш економічних матеріалів.

Суміші для машинного нанесення коштують на 35-45% дешевше в порівнянні з аналогічними сумішами для штукатурки вручну.

Міцна, монолітна поверхня.

Суміш при машинній штукатурці наноситься на підставу під високим тиском завдяки чому заповнюються всілякі порожнечі що призводить до кращої адгезії з основою. Звичайно перед нанесенням суміші основа повинна бути як слід очищено від пилу і заґрунтована спеціальними складами. Суха гіпсова машинна штукатурка стає монолітною і дуже міцною на яку без побоювань можна класти плитку, вивішувати меблі і свердлити.

Екологічно чисті матеріали.

Суміш для машинної штукатурки складається з натурального мінералу що дозволяє створити сприятливий мікроклімат в приміщенні. Колір оштукатурених поверхонь може бути від білого до сірого і навіть рожевого це пояснюється наявністю природних домішок в гіпсовому камені, колір суміші ніяк не впливає на її характеристики.

При застосуванні машинної штукатурки досягається оптимальне співвідношення ціна / якість.

Порівняння машинної і ручної штукатурки.

Вартість робіт по машинному нанесенню штукатурних сумішей залежить від умов їх виробництва, на відміну від штукатурки ручним способом. Всі співробітники нашої компанії є фахівцями, як при роботі з машинним нанесенням так і в частині установки маяків, куто захисних профілів, підрізування і глянсування поверхні.

У вартість робіт по машинній штукатурці входить:

  • грунтування поверхні;
  • установка маяків;
  • монтаж куто захисних профілів на зовнішніх кутах, а також профілів віконного примикання на схилах;
  • нанесення суміші машинним способом;
  • видалення маяків;
  • загладжування поверхні під шпалери;
  • прибирання сміття в мішки (винесення сміття оплачується окремо).

Звертаючись до компанії "ТермоОселя" Ви можете не переживати про терміни та якість виконуваних робіт. Викликати спеціаліста для проведення замірів на Вашому об'єкті, а також для отримання додаткових консультацій можна за тел. (098) 421-93-66, (095) 687-43-44 або по електронній пошті.

Корисна інформація
© 2018. « "ТермоОселя", Професійне утеплення будівель. м.Івано-Франківськ.