(098) 421-93-66, (095) 687-43-44, (073) 042-44-42

м.Івано-Франківськ, вул.Тисменицька, 210

Мозаїчна штукатурка

Головна » Матеріали » Мозаїчна штукатурка

Мозаїчна штукарутка STONE LINE DECORТИП: декоративна

ВАГА: 7.5 кг, 25 кг

РОЗХІД: DECORE 1,5 мм (7,5 кг) / 1.9-2.0 м²
DECORE 1,5 мм (25 кг) / 6.3-6.7 м²

Мозаїчна декоративна штукатурка STONE LINE DECOR є високотехнологічним оздоблювальним матеріалом, що виробляється на основі натуральної мармурової та фарбованої кварцової крихти, акрилової дисперсії, води та модифікуючих добавок. У процесі змішування фарбованого каменю збільшується кількість відтінків DECOR, що значно розширює творчі можливості дизайнерів. Використовується для зовнішніх та внутрішніх робіт. Пропонується в зерні розміром 1,5мм.

Мозаїчна штукатурка STONE LINE DECOR призначена для нанесення на армований шар в системі утеплення FTS з використанням пінополістиролу, бетонні та мінеральні поверхні, гіпсокартонні і деревостружкові плити. Її застосовують для декорування зовнішніх фрагментів фасаду та для оздоблення інтер’єрів (колони, стіни, пілястри та інші частини будівельних конструкцій). Також мозаїчну штукатурку STONE LINE DECOR ефективно використовують в приміщеннях з підвищеним експлуатаційним навантаженням адміністративного, громадського та побутового типу.

Мозаїчна декоративна штукарутка STONE LINE DECOR Івано-Франківськ
  • Легка в роботі
  • Стійка до атмосферних впливів
  • Гідрофобна стійка до механічних пошкоджень
  • Універсальна в застосуванні
  • Екологічно безпечна

Наносити рівномірним шаром по всій поверхні на товщину зерна за допомогою нержавіючого шпателя при температурі від +10°С до +25°С та відносній вологості повітря не більше 80%. При температурі навколишнього середовища + 20° С та відносній вологості повітря 60% висихання мозаїчної штукатурки становить 8-12 годин. За інших погодних умов цей процес може тривати 12-36 годин.

Зберігати в герметично закритій фірмовій тарі при температурі від +5°С до +35°С.

Оберігати від попадання прямих сонячних променів та морозу.

Гарантійний термін зберігання - 12 місяців з дня виготовлення.

Взірці кольорів

Корисна інформація
© 2018. « "ТермоОселя", Професійне утеплення будівель. м.Івано-Франківськ.