(068) 32-85-001
svit-fasad@i.ua
м.Івано-Франківськ

Оренда інструменту

Головна » Оренда інструменту

Часто буває так, що вам необхідно зробити ремонтні роботи по дому, а необхідного інструменту немає в наявності.

Наша компанія пропонує до уваги клієнтів таку послугу, як прокат інструменту в місті Івано-Франківськ, в тому числі електричного і бензинового, який дозволить мінімізувати витрати сил, коштів, часу на проведення монтажних, демонтажних робіт. Пропонуємо спектр обладнання, яке допоможе вирішити будь-які завдання будівництва: перфоратори, відбійні молотки, бензорізи, віброплити, риштування, бензопили і багато іншого.

Нашим клієнтам доступний інструмент на прокат різних моделей і призначення, який дозволяє задовольняти потреби як професійних будівельних бригад, так і приватних майстрів. При цьому розробили максимально вигідні умови оренди інструментів для кожного споживача: незалежно від обсягу вашого замовлення або його тривалості, підберемо для вас оптимальний варіант співпраці!

Оренда електроінструменту в Івано-Франківську від компанії Термооселя - відмінне рішення для економії коштів і часу. Далеко не завжди придбання власного будівельного, монтажного обладнання є обґрунтованими, набагато зручніше, простіше, швидше взяти необхідні інструменти в оренду. Якщо ви - представник будівельної бригади або приватний майстер, якому потрібно виконати складну сезонну роботу, то інструмент в прокат стане найбільш простим способом отримати справний, продуктивне, надійне пристрій на будь-який потрібний термін!

Основні переваги користування послугою оренда інструмента

  • виключення витрат на утримання техніки;
  • використання обладнання тільки тоді, коли воно дійсно необхідно;
  • відсутність необхідності ремонту інструментів;
  • можливість перевірити прилад перед покупкою;
  • виключення витрат на утилізацію, заміну застарілої техніки.

Отримайте вигідну пропозицію, скориставшись нашими послугами.

Ми раді бачити серед своїх клієнтів бізнесменів, які тільки освоюються на будівельному ринку Івано-Франківська. До нас часто звертаються будівельники, монтажники, які запланували придбання власного обладнання бажаючі перевірити ту чи іншу модель в дії. При цьому наша компанія надає інструмент в оренду, гарантуючи своїм орендарям його високу якість: ретельно стежимо за станом пропонованої техніки, здійснюючи своєчасне техобслуговування, ремонт!

Наша компанія співпрацює з фізичними та юридичними особами, забезпечуючи кожному клієнту персональний підхід до вирішення проблем, а також чесне обслуговування. Ми дотримуємося політики максимальної прозорості: вартість прокату обладнання безпосередньо залежить від його типу, особливостей, строків оренди. Для постійних користувачів послугою прокату, які зверталися до нас більше 3 разів, готові запропонувати оренду інструменту без внесення застави!

Ми піклуємося про зручність наших орендарів, завжди раді допомогти вам з підбором обладнання. До нас ви можете звернутися, щоб дізнатися про продуктивність і потужності різної техніки, тим самим допомагаючи визначити оптимальний варіант техніки, а також термінів її оренди.

У нас ви знайдете інструмент на прокат від провідних світових виробників: віддаємо перевагу японським компаніям, німецькому підприємству Bosch. Прокат інструментів доступний за умови надання паспорта для складання типового договору і акту прийому-передачі майна.

© 2020 "ПроФасад"

Професійне утеплення будівель, м.Івано-Франківськ.