(068) 32-85-001
svit-fasad@i.ua
м.Івано-Франківськ

Перфоратор

Для того, щоб зробити отвір у бетонній стіні, неможливо використовувати одну лише дриль. Бетонна основа і гранітні включення не піддадуться звичайної дрилі. Нам потрібен спеціальний інструмент. У цій ситуації найправильніше рішення - це оренда перфоратора.

Те, що вам знадобиться кілька раз в житті, немає необхідності купувати. Зараз можна взяти перфоратор в оренду в Івано-Франківську за дуже низькою ціною. Вибір перед вами.

Оренда перфоратора для будівництва та ремонту

Перфоратор - прилад багатофункціональний, іноді просто незамінний. Купівля будь-якого сучасного якісного інструменту для вирішення одномоментних завдань ремонту або будівництва - не завжди виправданий крок. Найчастіше кращий вихід - оренда необхідних приладів. Наша компанія пропонує інструменти і супутнє обладнання для всіх етапів і видів ремонтних, будівельних, оздоблювальних робіт.

Прокат перфоратора, як і іншої техніки - відповідальний момент. З переліку пропонованих моделей необхідно вибрати інструмент, що ідеально підходить під виконання поставлених завдань. Тому важливо приділити належну увагу ключовим характеристикам обладнання.

Завдання перфоратора широкі. Можливості інструмента не обмежуються функцією руйнації - впливу ударним механізмом на тверді поверхні з різних видів каменю, плитки, бетону та інших матеріалів. Дозволяє перфоратор загортати і видаляти шурупи і гвинти різних видів, а також бурити отвори в різних матеріалах: бетоні, пластмасі дереві, металі і т.д.

Так, оренда перфоратора - подвійна вигода, оскільки крім виконання своїх самобутніх функцій, інструмент може замінити звичайну дрель. При цьому вибираючи перфоратор на прокат, приділіть увагу кількості режимів роботи. Дворежимні перфоратори працюють довбанням або свердлінням з ударом. Зустрічаються і агрегати з третім, змішаним, робочим режимом.

Прокат перфораторів: увага до удару і швидкості

Показники, головним чином демонструють продуктивність приладу - сила, частота удару, швидкість обертання.

Прокат перфоратора з високою частотою і силою удару

Найважливіша характеристика, енергія удару (в джоулях), може істотно відрізнятися у різних моделей. Скромні по продуктивності перфоратори мають силу удару в 2 Джоуля. Серйозні моделі демонструють максимальну енергію удару в 10-12 Дж. У залежності від сили удару знаходиться максимальний діаметр буріння. Прокат перфораторів слабкої сили дасть можливість проробляти лише отвори малого діаметра.

Крім енергії, увагу приділяють і показником кількості ударів, які здійснює поршень в бойок перфоратора за хвилину. Частота ударів позначається на швидкості буріння. У якісних перфораторів з високою продуктивністю обидва показники, сила і частота ударів, високі і збалансовані.

Оренда перфоратора з невисокою швидкістю обертання

Більше - не завжди краще. Таке твердження справедливе для іншого показника роботи перфоратора - швидкості обертання. У потужних моделей вона не висока, але достатня, щоб супутні процесу забруднення не збивали роботу вала. Більше швидкість - більше вага агрегату. Притому висока швидкість актуальна лише для насадок малого діаметра. При цьому вона впливає на знос спіральних канавок інструмента - підвищує його.

Ми пропонуємо якісні, потужні перфоратори в оренду з різними характеристиками і в різній комплектації. Вибираючи інструмент, зверніть увагу на керуючу електроніку, наявність запобіжної муфти, блокування ударів під час роботи, реверсу обертання, захист від перегріву, перенапруги і інші нюанси, які можуть бути важливі при ваших умовах роботи.

© 2020 "ПроФасад"

Професійне утеплення будівель, м.Івано-Франківськ.