(068) 32-85-001
svit-fasad@i.ua
м.Івано-Франківськ

Способи та методи утеплення

Проводимо роботи в містах: Калуш, Коломия, Надвірна, Долина, Бурштин, Болехів, Снятин, Тисмениця, Городенка, Тлумач, Косів, Яремче, Рогатин, Галич

Що потрібно знати перед монтажем

Утеплення фасадів на сьогоднішній день є досить актуальним питанням для приватних забудовників і будівельних компаній. Ефективність енергозбереження, економія коштів, зручність, тепло і затишок мешканців визначаються якістю утеплювача для стін.

читати


Способи та методи утеплення будинку

До процесу утеплення будинку існує два підходи. Перший - це проведення всіх робіт з утеплення по ходу зведення стін. Другий - це забезпечення конструкції утеплювачем після того як, будинок побудований.

читати


Вибір матеріалу і способи монтажу

Кліматичні умови в нашій країні дійсно дуже суворі, а тому для комфортного проживання часто потрібно утеплення цегляного будинку зовні.

читати


Як утеплити шлакоблочний будинок зовні: правильні поради

Шлакоблочний будинок, на відміну від будівель з інших матеріалів, відрізняється вкрай низькими параметрами теплоізоляції, саме тому перед власниками таких будинків виникає необхідність якомога швидше утеплити стіни зовні.

читати


Як вибрати утеплювач для стін: особливості утеплювачів

Перш ніж вибрати матеріал щоб провести утеплення стін дерев'яного будинку, цегляного або кам'яного необхідно проаналізувати основні характеристики кожного з матеріалів, позначити для себе переваги і недоліки і тільки після цього приймати рішення про те, який утеплювач краще.

читати


Матеріал для утеплення стін зовні: секрет правильного вибору

Стіни в будь-якому будинку залишаються більш холодними, ніж повітря всередині приміщень. Відповідно до проведених професійними розрахунками, через стіни з дому в середньому йде близько 47% тепла.

читати


Види та рекомендації щодо вибору

Без утеплювача для фасаду сьогодні не проходять жодні оздоблювальні роботи. Який саме утеплювач вибрати кожен вирішує для себе сам, враховуючи, що універсального матеріалу, що ідеально підходить для всіх варіантів будинків не існує.

читати


Технологія монтажу, переваги і вартість робіт за м2

На жаль, стіни будинків часто не забезпечують належної теплоізоляції приміщення. З метою скоротити втрати тепла, при проведенні оздоблювальних робіт використовується додаткове утеплення будівель.

читати


Схема виконання та особливості робіт

Теплоізоляція фасаду будинку в 3 - 4 рази зменшує тепловтрати будинку, що значно економить кошти на опалення.

читати


Способи утеплення фасадів. Перелік робіт з утеплення фасадів

Робота по утепленню фасаду має на увазі утеплення стін із зовнішнього боку. Якщо раніше утеплення будівель здійснювалося шляхом збільшення товщини стін, то зараз з приходом сучасних теплоізоляційних матеріалів і технології монтування системи, з'явилися інші рішення.

читати


Характеристика матеріалу, схема і технологія монтажу утеплювача

Зекономити на опаленні в зимовий період, підтримувати комфортну температуру влітку, запобігти появі цвілі і грибка, забезпечити звукоізоляцію допомагають теплоізолюючі. Мінвата застосовується з цією метою вже давно, чи не втратила вона своєї актуальності і в сучасному світі.

читати


Технологія утеплення фасаду

Стаття містить ненав'язливу аналітику проблеми теплозбереження в кліматичних умовах наших широт, а так же короткий інструктаж з утеплення стін фасаду власними руками. Тут дано опис кожного методу утеплення фасаду і характеристика матеріалів для утеплення фасадів.

читати


Види утеплювачів, монтаж

Щоб цегляний будинок був теплим навіть у люті морози, ширина кладки повинна складати більше одного метра. Якщо згадати старі церкви і панські піл, то стіни в них робили товстими саме з метою поліпшення теплоізоляції. Адже сам цегла є досить «холодним» матеріалом.

читати


© 2020 "ПроФасад"

Професійне утеплення будівель, м.Івано-Франківськ.