(098) 421-93-66, (095) 687-43-44, (073) 042-44-42

м.Івано-Франківськ, вул.Тисменицька, 210

Способи утеплення фасадів і стін зовні будинків і будівель в Івано-Франківську

Головна » Статті » Способи утеплення фасадів і стін зовні будинків і будівель в Івано-Франківську

1. Штукатурний або мокрий фасад Івано-Франківськ.

Утеплення стін зовні проводиться із застосуванням легких штукатурних систем. Основна перевага мокрого фасаду - це використання безпечних і екологічно чистих матеріалів. До всього іншого штукатурний фасад обійдеться в досить невелику суму.

Система утеплення фасадів складається з багатошарових конструкцій, які містять полімерцементний клей, теплоізоляцію, декоративне покриття і шар з армованої стеклосетки. Істотний мінус мокрих систем - це неможливість проведення робіт при температурі -5 ° С і нижче.

2. Важкі штукатурні системи.

Утеплення фасаду будинку і будівлі проводиться із застосуванням рухомих частин кріплення штукатурки і теплоізоляційного шару (потрібен товстий шар). Така система відрізняється тим, що роботи зі стіною і теплоізоляцією необхідно проводити окремо. Основна перевага - до щільності матеріалів пред'являються лояльні вимоги.

3. Навісний вентильований фасад Івано-Франківськ.

Такий спосіб утеплення фасаду будинків і будівель на увазі зовнішнє утеплення зовнішніх стін з вентиляційними зазорами, які будуть розташовуватися між облицюванням і шаром утеплювача. При проведенні монтажу навісного вентильованого фасаду застосовуються утеплювальні мінераловатні матеріали, чия щільність становить приблизно 80 кг / м3. Найбільш поширені марки таких утеплювачів для фасаду будівлі: Акси, Техно, Тізол, Paroc, Nobasil, Knauf, Isorok, Rockwool, Linerock і інші.

Пари, які залишають приміщення в холодну пору року, рухаються до утеплювальні шару назовні при такому фасаді. Це збільшує загальну вологість теплоізоляційного покриття. Якщо є вентильований зазор, то зовні повітря зводить підвищену вологість до мінімуму.

Вентильований фасад крім повітрообміну ще й захищає стіни будинку від різних негативних факторів навколишнього середовища і робить будівлю більш естетично привабливим.

При зовнішньому утепленні стін будинку або будівлі вирішується ряд завдань:

  • Всередині приміщення відбувається акумуляція тепла.
  • Знижуються витрати на опалення.
  • Істотно поліпшуються показники звукоізоляції.
  • Відбувається видалення практично всіх перешкод, які заважають виведенню конденсату і вологи зі стін фасаду. Це служить ідеальною профілактикою грибка, цвілі і сольового нальоту, які утворюються зовні на стінах ще неутеплену будівлі.

При утепленні стін будинку зовні або будь-якої будівлі необхідно знати, що будь-які зазори виключені, так як це своєрідні містки холоду. Будь-які монтажні роботи можна проводити і в зимовий час. При зовнішньому утепленні проходить оптимальне вирівнювання стін будівлі. У Вашого фасаду буде тривалий безремонтний термін експлуатації.

Утеплюючи фасад Вашого будинку, Ви не тільки заощадите на комунальні послуги, але і поліпшите зовнішній вигляд Вашої оселі.

Корисна інформація
© 2016. « "ТермоОселя", Професійне утеплення будівель. м.Івано-Франківськ.