(068) 32-85-001
svit-fasad@i.ua
м.Івано-Франківськ

Технологія Мокрий фасад

Проводимо роботи в містах: Калуш, Коломия, Надвірна, Долина, Бурштин, Болехів, Снятин, Тисмениця, Городенка, Тлумач, Косів, Яремче, Рогатин, Галич

Утеплення за технологією Мокрий фасад

Мокрий фасад - це спосіб обробки і утеплення зовнішніх стін будинку. Влаштування фасадів такого типу відносять до інноваційних будівельних методик. Технологія унеможливлює утворення точки роси в житловому приміщенні.

читати


Технологія мокрий фасад

Багато господарів бажають, щоб будинки, в яких вони проживають, відрізнялися не тільки красою, але міцністю і довговічністю. Цим критеріям відповідає технологія, яка називається «мокрий фасад».

читати


Мокрий фасад - технологія монтажу

Мокрий фасад - це особливий вид обробки зовнішніх стін житла. Як відомо, стіни будь-якої будівлі повинні бути не тільки красивими зовні, але і досить утепленими зсередини.

читати


Мокрий фасад. Технологія

У сучасному розумінні «Мокрий фасад», це обробка зовнішніх стін штукатуркою поверх утеплювача. Даний вид обробки за співвідношенням ціна / якість вважається одним з кращих варіантів для будинків з легкого бетону, цегли, будинків з монолітними стінами і деяких інших типів будівель.

читати


Мокрий фасад - технологія монтажу і ціна за метр, плюси і мінуси пристро

Мокрий фасад, являє собою, мабуть, найпоширенішу технологію зовнішнього утеплення будівлі.

читати


Технологія мокрого фасаду

Системи для утеплення фасадів були створені в Німеччині. Перша німецька система появіласб в 19-м столітті і мала назву WDVS. У той час для архітекторів ставили завдання по експлуатації енергопостачання в спорудах.

читати


Монтаж мокрого фасаду та етапи виконання робіт

Системою мокрого фасаду є метод утеплення фасаду із застосуванням «мокрих» складів: спеціальних сумішей, які розводяться розчинниками або водою.

читати


Технологія Мокрий фасад: особливості влаштування

Оздоблення фасаду мокрим способом отримала свою популярність багато в чому завдяки мінімальній кількості містків холоду, які характерні для альтернативних методів обробки в значно більших обсягах.

читати


Мінеральна вата для утеплення стін: переваги вибору

Мінеральна вата поряд з пінопластом сьогодні лідирує на ринку матеріалів для утеплення. Матеріал являє собою волокно, утворене з мінералів базальтової групи. Як правило, це розплави доменних шлаків і гірських порід.

читати


© 2020 "ПроФасад"

Професійне утеплення будівель, м.Івано-Франківськ.