(068) 32-85-001
svit-fasad@i.ua
м.Івано-Франківськ

Утеплення фасаду мінеральною ватою

Проводимо роботи в містах: Калуш, Коломия, Надвірна, Долина, Бурштин, Болехів, Снятин, Тисмениця, Городенка, Тлумач, Косів, Яремче, Рогатин, Галич

Мінеральна вата чи пінопласт

До якої міри утеплятися, вказує нам ДБН 2.6-31.2006 «Теплова ізоляція будівель». Для більшості областей України(за винятком Закарпаття та півдня) мінімально допустиме значення опору теплопередачі складає 3,3 м2 •К/Вт .

читати


Утеплення фасаду мінеральною ватою Івано-Франківськ

Дуже часто, на превеликий жаль, трапляються випадки, коли стіни житла не можуть впоратися, зі своєю основною функцією - утримувати тепло всередині будівлі.

читати


Утеплення фасаду мінеральною ватою

Мінеральна вата має чимало переваг перед іншими утеплювачами. Плити і пласти з неї тримаються на фасадах і стінах приватних будинків не менше півстоліття, не втрачаючи при цьому свою форму і якість. Що стосується фінансової сторони питання, витрати на цей вид утеплювача порівняно невеликі.

читати


Утеплення фасаду мінеральною ватою по направляючих

У сучасному будівництві утеплення огороджувальних конструкцій є обов'язковою нормою. Не стали винятком і стіни, теплоізоляція яких дозволяє створити в будинку комфортний для проживання температурний режим і значно знизити теплоспоживання при обігріві житлових приміщень. Крім того, утеплений будинок не тільки повільніше остигає в холодну пору року, але і набагато довше зберігає прохолоду в спекотні дні.

читати


Утеплення фасаду мінватою: як не допустити помилок

Недостатнє енергозбереження - основна проблема будинків, незалежно від матеріалу, з якого були зведені фасади. Найпростіший спосіб її вирішення - утеплення фасаду мінватою - доступним і надійним утеплювачем.

читати


Утеплення фасадів мінеральною ватою: альтернативна технологія теплоізоляції будинку пінопластом

Хоча процес утеплення фасадів за допомогою мінеральною ватою вельми схожий на аналогічні роботи, що виконуються за допомогою пінопласту, свої нюанси все-таки існують.

читати


Утеплення стін зовні мінватою: методи теплоізоляції

Через стіни будинку може відбуватися до третини втрат тепла. Тому так важливо грамотно і за всіма правилами утеплити фасад.

читати


Утеплення будинку мінеральною ватою

Незважаючи на досить широкий вибір утеплювачів, саме мінеральна вата є найбільш затребуваною при будівництві приватного будинку. Таку популярність серед забудовників вона заслужила цілком виправдано - її теплоізоляційні якості в поєднанні з невисокою ціною зіграли в цьому не останню роль.

читати


Мінеральна вата для утеплення стін: переваги вибору

Мінеральна вата поряд з пінопластом сьогодні лідирує на ринку матеріалів для утеплення. Матеріал являє собою волокно, утворене з мінералів базальтової групи. Як правило, це розплави доменних шлаків і гірських порід.

читати


Утеплення фасаду мінеральною ватою: переваги над іншими

Одним з найбільш популярних методів утеплити фасад будинку є мінвата. Це обумовлено її екологічністю, паропроникністю і низьку теплопровідність, за рахунок якої тепло залишається в приміщенні.

читати


Як проводиться утеплення фасаду мінеральною ватою: види і етапи робіт

Утеплення фасаду мінеральною ватою допоможе зберегти тепло і створити оптимальний мікроклімат усередині приміщень. До роботи приступають після ознайомлення технологій процесу і вивчення особливостей матеріалу.

читати


Утеплення фасадів будинку: Піноплекс, мінватою

Для компанії ТермоОселя утеплення фасадів в Івано-Франківську - один з профільних напрямків в роботі. З нами ви зможете отримати максимально комфортний сервіс, оперативність у виконанні поставлених завдань і гарантію якості на всі роботи.

читати


Утеплення стін мінеральною ватою - підготовка і кріплення

Мінеральна вата не гниє, не схильна до ураження грибком, мікроорганізмами і гризунами.

читати


Утеплення фасадів мінеральною ватою під штукатурку, вентфасад

Виявляється, що 45% вироблюваної теплової енергії йде на обігрів житлових будинків, причому половина її втрачається, йдучи через будівельні конструкції. У нас питоме споживання енергії в житловому секторі в 2,5 рази вище, ніж в Канаді. Це означає, що в питаннях теплового захисту є величезні невикористані резерви.

читати


Технологія утеплення фасадів мінеральною ватою в Івано-Франківську

При облаштуванні зовнішньої теплоізоляції важливо дотримуватися послідовність дій і дотримуватися рекомендацій фахівців. Для цього вже давно розроблена усталена технологія утеплення фасадів мінеральною ватою. Ми готові поділитися секретами успішного монтажу, не пропустіть свій шанс зробити все правильно!

читати


Утеплення фасадів мінеральною ватою

Найбільш поширеною технологією в обробці зовнішніх стін стало використання системи «мокрий фасад». Технологія за допомогою, якої здійснюється обробка зовнішньої поверхні стін, передбачає кілька видів здійснення робіт

читати


Утеплення фасаду мінватою. Види і особливості мінеральної вати, спосіб утеплення фасаду

Мінеральна вата дуже часто використовується для утеплення фасадів будівель. Вона мало важить, відносно проста в монтажі, має гарні теплоізоляційними властивостями і прийнятною ціною.

читати


Утеплення фасаду мінеральною ватою

Кожна сім'я мріє мати будинок, який був би справжньою фортецею, захистом від усіх життєвих негараздів. Всім нам хочеться, щоб наше житло було теплим і затишним, щоб ні протяги, ні холод не затьмарювали наше життя. Тому необхідно заздалегідь подбати про надійне утеплення свого будинку.

читати


© 2020 "ПроФасад"

Професійне утеплення будівель, м.Івано-Франківськ.