(098) 421-93-66, (095) 687-43-44, (073) 042-44-42

м.Івано-Франківськ, вул.Тисменицька, 210

Утеплення фасаду мінеральною ватою Івано-Франківськ

Головна » Статті » Утеплення фасаду мінеральною ватою Івано-Франківськ

Дуже часто, на превеликий жаль, трапляються випадки, коли стіни житла не можуть впоратися, зі своєю основною функцією - утримувати тепло всередині будівлі.

Вирішити цю проблему найкраще шляхом зовнішнього утеплення стін будівлі. Теплоізоляційний шар буде виконувати завдання своєрідного перешкоди між холодним зовнішнім середовищем і внутрішнім кліматом.

При цьому ми захищаємо основні стіни будинку від вогкості і прямих сонячних променів, що сприяє збільшенню терміну експлуатації і позитивних якостей.

Мінеральна вата - для утеплення фасаду та її переваги.

Монтаж теплоізоляційного шару з використанням мінераловатних плит не відрізняється від утеплення фасаду пінополістиролом. Мін.ватой за допомогою клейового складу приклеюють до стін, для того щоб листи теплоізоляційних плит надійно трималися на стінах, додатково проводиться - дюбелювання шару утеплювача.

Такий утеплювач абсолютно нешкідливий. Її склад, як при монтажі, так і в процесі експлуатації, не містить шкідливого впливу на організм людини.

Формальдегід, який використовується при виготовленні мінераловатних плит, не перевищує допустимих норм.

Природні добавки і спеціальні присадки, які використовуються при виготовленні теплоізоляційних плит - підсилюють водовідштовхувальні і паропроникні властивості.

Крім того, мінеральна вата володіє відмінним звукоізолюючим матеріалом.

Основні властивості мінеральної вати:
 • Мінеральна вата, вживана для утеплення фасаду - вогнестійка;
 • Володіє надійним теплозахистом і вологозахистом.

Властивості мінеральної вати

 • - Звукоізоляція;
 • - Водовідштовхувальні властивості;
 • - Паропроницаема, а значить стіни дихають;
 • - Стійка до мікроорганізмів.

Крім того, утеплення фасадів мінеральною ватою, дозволяє «замаскувати» всі проблемні місця на стінах будинку, вирівняти поверхню. Що в свою чергу дозволить будинку виглядати естетично. поетапно:

 • Монтаж будівельних лісів;
 • Підготовчі роботи. Очищення фасаду від пилу і т.д.,
 • Грунтовка стін;
 • Монтаж теплоізоляційних плит. За допомогою спеціальних клейових розчинів укладаємо шару утеплювача від низу до верху;
 • Дюбелювання, яке додасть теплоізоляційного шару міцності. Для цього застосовуються пластикові дюбелі;
 • Армування вже утеплених стін. Для цього необхідно на плити утеплювача нанести шар спеціального армуючого розчину, щелочестойкая склосітка, і зверху ще раз шар розчину. Це допоможе захистити стіни від не бажаних явищ, таких як тріщини на стінах.
 • Остаточним етапом обробки фасаду є фінішний шар декоративної штукатурки. Який здійснюють не тільки естетичну функції, а й захищає стіни від появи на стінах цвілі або грибка.
ВАЖЛИВО!

При утепленні фасаду мінеральною ватою - не рекомендується застосування акрилової штукатурки!

Так як мінеральна вата дуже сильно паропроницаема, а акрил менш паропроникна, в результаті чого утворюється своєрідний "повітряний бар'єр", який в подальшому може призвести до відшарування декоративного шару. Що зовсім не сприяє довгому терміну експлуатації.

З мінеральною ватою рекомендується застосовувати силіконову декоративну штукатурку, так-як вона має високі властивості паропроникності, або мінеральну декоративну штукатурку, (суха суміш), з подальшим забарвленням.

Корисна інформація
© 2016. « "ТермоОселя", Професійне утеплення будівель. м.Івано-Франківськ.