(098) 421-93-66, (095) 687-43-44, (073) 042-44-42

м.Івано-Франківськ, вул.Тисменицька, 210

Утеплення фасаду пінопластом Івано-Франківськ

Головна » Статті » Утеплення фасаду пінопластом Івано-Франківськ

Утеплення фасадів досить актуальне питання в нашій місцевості. Утеплення стін пінопластом сприяє енергозбереженню в нутрії приміщення. В умовах несприятливих погодних умовах - захищає будинок від вогкості, грибка.

Технологічний процес утеплення стін пінопластом.

Утеплення стін пінополістиролом виконується за типовою схемою, що складається з трьох етапів.

1. Монтаж теплоізоляційних плит (пінопласту). На даному етапі виконання фасадних робіт, утеплювач за допомогою клейового розчину і дюбель-цвяхів кріпиться до стін.

2. Армування утепленого фасаду. Даний етап виконання фасадних робіт включає в себе покриття пінопласту (приклеєного до стіни), захисним шарі армирующего розчину і армуючої, щелочестойкой сіткою для фасадних робіт. Спочатку наноситься армуючий шар, потім армована склосітка «утапливается» в цей шар, а зверху ще один армуючий шар. Таким чином склосітка повинна виявитися в середині шару. Такий спосіб армування забезпечить збереження теплоізоляційного шару, виключаючи появи тріщин і поліпшить міцність конструкції.

3. фінішний декоративний шар. Оздоблення утеплених стін штукатуркою - завершальний етап при утепленні фасаду пінопластом. У разі якщо використовувалася мінеральна декоративна штукатурка, наступний етап - фарбування фасаду. Шар декоративної штукатурки - не тільки додатково захистить пінопласт від впливу погодних факторів а й прикрасить фасад вашого будинку.

Утеплення балкона виконується за такою ж технологією, і всі також як і утеплення фасаду будинку служить для - утеплення - захисту - декоративного оздоблення.

Переваги
  • - Пінопласт володар високих теплоізолюючих властивостей;
  • - Пінопласт володіє звукоізоляційні властивості (що дуже важливо для мешканців придорожніх будинків);
  • - Пінопласт - дуже легкий матеріал, зручний при перевезенні, монтажу до стін фасаду.
  • - Пінопласт володіє великою розмірним асортиментом.

Утеплення фасадів - трудомістка, об'ємна і багатогранна завдання.

При зовнішньому утепленні приватних будинків, необхідно утеплювати стіни по всьому периметру. Для більшого ефекту ще необхідно проводити утеплення мансарди і даху.

Безумовно, в століття високих технологій в приватному будинку можна встановити саму інноваційну систему опалення. Але опалювати будинок, навіть за найвищими технологіями, це постійний витрата, який з кожним роком стає все дорожче. Але якщо утеплити свій будинок, то можна економити свій бюджет - довгі роки.

Утеплення будинку - дозволить не тільки економити кошти на опаленні, а й створить затишок у Вашому домі.

Хоча способів оздоблення та утеплення фасадів сила-силенна, а найпоширенішим методом утеплення є - утеплення фасадів пінопластом.

Є звичайно, так би мовити «універсальний варіант утеплення». Але в кожному разі все ж слід проконсультуватися з фахівцями.

Універсальний спосіб звичайно є, але це як з чобітьми гумові, 45-го розміру. Начебто всіх можуть захистити від промокання ніг, а кому-то будуть навіть за розміром, але з основним завданням у всіх впораються. Ну і що, що не зручно в них ходити, ноги то будуть сухими.

У приватних домоволодінь часто виникає питання «як утеплити підлоги?» Адже підлогу, найхолодніша частина домоволодіння. Ми ж знаємо, що тепле повітря піднімається в вгору а холодний навпаки опускається в низ. Багато з нас встановлюють підігрів підлоги але без теплоізоляції - це абсолютно не потрібний витрата. Так як обігріти землю в -20 безглуздо. Необхідно провести утеплення фасаду і цоколя будинку.

Оздоблення та утеплення фасадів вирішують багато проблем. Після якісного проведення робіт будинок стає теплим і затишним, набуває індивідуальність. Навіть постарілий фасад можна привести в порядок, зробити його презентабельним і унікальним з естетичної сторони

Ви все ще думаєте чим обробити фасад Вашого будинку в Івано-Франківську?

Тоді Вам до нас! Телефонуйте, пишіть, залишайте заявки!

Корисна інформація
© 2016. « "ТермоОселя", Професійне утеплення будівель. м.Івано-Франківськ.