(068) 32-85-001
svit-fasad@i.ua
м.Івано-Франківськ

Утеплення фасадів будинку

Проводимо роботи в містах: Калуш, Коломия, Надвірна, Долина, Бурштин, Болехів, Снятин, Тисмениця, Городенка, Тлумач, Косів, Яремче, Рогатин, Галич

Як утеплювати фасад будинку - утеплення фасадів будинку

Останнім часом гостро стоїть проблема зниження рівня споживання електричної енергії. Значно зменшити споживання електроенергії дозволяє якісне утеплення приміщень.

читати


З якого боку утеплювати будинок. Внутрішнє або зовнішнє утеплення

Утеплити будинок краще зовні, ніж зсередини. Тому що зовнішня теплоізоляція стін будівель, споруд запобігає промерзання самих стін в холодну пору року. Зовні будівлі процес утеплення легше проводити.

читати


Основні фактори, що впливають на вартість утеплення

Від чого ж ціна на утеплення фасадів може змінюватися?

читати


Процес утеплення фасаду будівлі

Красиво - ще не означає практично! Від того, як правильно і з якою точністю наші працівники поетапно виконують свою роботу, залежить міцність і довговічність фасаду будівлі.

читати


Оздоблення та утеплення фасадів

Фасад визначає стиль будинку. Його оформлення несе естетичну і захисну функцію. Також оздоблення будинку повинна бути практичною, довговічною, захищати будинок від холоду і відповідати правилам пожежної безпеки.

читати


Способи утеплення фасадів і стін зовні будинків і будівель в Івано-Франківську

Утеплення стін зовні проводиться із застосуванням легких штукатурних систем. Основна перевага мокрого фасаду - це використання безпечних і екологічно чистих матеріалів. До всього іншого штукатурний фасад обійдеться в досить невелику суму.

читати


Чим утеплити фасад будинку зовні: аналіз доступних матеріалів

Утеплити фасад будинку зовні байдуже своїми руками або за допомогою команди фахівців в будь-якому випадку означає скорочення тепловтрат в осінньо-зимовий період.

читати


Чим краще утеплити фасад будинку: переваги і недоліки панелей

Утеплення фасаду будинку - це важливий етап в процесі створення надійної і довговічною конструкції. Для зовнішнього утеплення сьогодні використовують найрізноманітніші матеріали, кожен з яких має свої особливості. Розглянемо основні види утеплювачів.

читати


Для чого потрібно утеплення будинків?

Ймовірно, таке питання або така постановка питання вже викликає посмішку - все ж розуміють суть даного утеплення! Але давайте подивимося, а для чого і навіщо потрібно утеплювати житло?

читати


Утеплення фасаду будинку зовні

Кожен, хто так чи інакше стикався з будівництвом будинку, стикався і з поняттям утеплення свого житла, незалежно від того, яка зазвичай погода за вікном.

читати


Утеплення стін і утеплення фасадів - ефективні технології

Значна частина тепловтрат відбувається через фасад будівлі, тому цілком логічно подбати про ефективної теплоізоляції (утеплення фасаду), замість придбання додаткових опалювальних приладів і значного збільшення витрат на обігрів.

читати


Утеплення фасадів. Правила та матеріали для утеплення стін будинку

Самим надійним і простим способом захисту будинку будівлі від холодів є якісне утеплення фасаду. Це дозволить відчутно економити на опаленні і створить в приміщенні сприятливий мікроклімат.

читати


Утеплення фасаду Івано-Франківськ

При необхідності економії енергії використання систем теплоізоляції фасадів є першочерговим кроком. Крім оновлення системи опалення та вікон, а також утеплення горища і стелі підвалу, утеплення фасаду являє собою найефективніший підтверджений метод послідовного зниження витрат енергії на опалення.

читати


Система утеплення фасадів: широкий вибір

Дивлячись на складний процес облицювання будинку декоративною штукатуркою з укладанням шару утеплювача хочеться придумати щось більш просте і зручне.

читати


Утеплення будинку з піноблоків зовні: технологія

Піноблоками забудовники називають будівельний матеріал з газосилікату і пінобетону. Він використовується для зведення малоповерхових або приватних будівель.

читати


Як утеплити будинок зовні: перевірені способи утеплення

атеріали, з яких будуються житлові будинки, далеко не завжди відрізняються достатніми теплоізоляційними властивостями, саме тому питання, як утеплити будинок зовні, цікавить багатьох власників.

читати


Утеплення фасаду будинку: на якому матеріалі зупинитися

Величезна частка сучасного енергоспоживання йде на опалення будинку. Щоб якось мінімізувати втрати тепла були придумані різні способи утеплення фасаду.

читати


Утеплювачі для зовнішніх стін будинку: як зробити правильний вибір

Сучасні завдання економії енергії та стрімкий розвиток технологій швидкомонтованих будинків, котеджів і інших споруд зумовило прогрес однієї з галузей будівництва - утеплення зовнішніх стін.

читати


Утеплення фасаду будинку зовні: огляд оздоблювальних матеріалів

Утеплення фасадів будинків зовні слід проводити незалежно від того, з якого матеріалу вони були побудовані.

читати


Чим краще утеплити будинок зовні: корисні поради

Чи плануєте скоротити витрати на опалення за рахунок правильної теплоізоляції, але не знаєте поки що краще утеплити будинок зовні і як підібрати матеріал доступний за ціною і з відмінними характеристиками?

читати


Теплий фасад: вибираємо систему теплоізоляції

Існує безліч різних технологій зробити теплий фасад своїми руками, і у кожного з них свої переваги і недоліки. Утеплення фасадів будівель по ряду причин проводиться зовні.

читати


Як утеплити фасад будинку: робимо правильно

Актуальність створення теплоізоляційного шару пов'язана з тим, що якщо один раз вкласти гроші і утеплити стіни Піноплекс самостійно, можна в подальшому економити на електриці і опаленні.

читати


Утеплення фасаду Івано-Франківсь

Утеплення фасадів - це усвідомлена необхідність, а не просто модний дух часу. Безліч створених матеріалів і розроблених технологій допомагають вибрати правильне рішення з утеплення стін фасадів для квартир, котеджів, багатоповерхових будинків, офісних приміщень, торгових центрів, складів і виробництв.

читати


Утеплення будинків: вибір способу і системи утеплення

Така стадія будівництва, як утеплення, має велике значення - відомий факт, але не багато хто уявляє собі складність і значимість цього процесу.

читати


Чим краще утеплити фасад будинку: матеріали та порядок роботи

Утеплення фасаду будинку є важливою складовою комплексу, що забезпечує комфортне і затишне проживання. На ринку будівельних матеріалів доступний досить великий вибір матеріалів, за допомогою яких можна утеплити фасад будинку.

читати


Утеплення фасаду будинку

Незважаючи на появу в будівельній індустрії безлічі нових сучасних технологій і матеріалів для зведення будівель, в приватному будівництві як і раніше лідирує цегла.

читати


Утеплення фасаду будинку, оздоблення фасаду будинку

Утеплений фасад, або технічно правильніше сказати - теплоізольований фасад будинку, означає, що при мінусових температурах на вулиці взимку і восени в вашому домі буде зберігатися достатню кількість тепла, а в спекотне літо буде досить прохолодно без застосування кондиціонерів.

читати


Утеплення фасаду будинку Калуш

Якщо раніше хорошій теплоізоляції будинку домагалися шляхом створення товстих стін, то тепер можна утеплити будинок не тільки безпосередньо при його зведенні, а й подарувати нове життя застарілої, що продувається конструкції.

читати


Як утеплити будинок зовні і чим? Способи утеплення зовнішніх фасадів

Відповідаючи на питання, чим краще утеплювати стіни будинку зовні, слід ознайомитися з видами і характеристиками матеріалів для утеплення. Головними критеріями при виборі теплоізоляційних матеріалів є теплопровідність, вологостійкість і паропроникність.

читати


Всі види утеплення фасадів зібрані з одному джерелі

Багато власників нової або старої житлоплощі хоч раз замислюються про те, як якісно виконується утеплення фасадів, адже якщо воно виконано добре, то власник не тільки економить на опалювальних витратах, але й вносить у своє житло комфорт і затишок.

читати


Фасадний утеплювач: вибір утеплювача, докладні інструкції

Фасадний утеплювач - необхідна деталь в підвищенні теплоізоляційних якостей житла. Суворі нормативи, які діють щодо багатоповерхових будинків, змушують забудовників робити їх стіни з мінімальною теплопровідністю.

читати


Правильне фасадне утеплення будинку, матеріали і технології фасадного утеплення

Левова частка загального бюджету на утримання житла в країнах з холодним кліматом витрачається на опалення. Постійне зростання цін на енергоносії змушує шукати шляхи для економії.

читати


Утеплення фасадів в Івано-Франківську за доступною ціною

Утеплення фасаду - це не данина моді, а необхідність. Дана процедура дозволяє істотно підвищити показник теплоізоляції будівлі, особливо в холодну пору року.

читати


© 2020 "ПроФасад"

Професійне утеплення будівель, м.Івано-Франківськ.