(098) 421-93-66, (095) 687-43-44, (073) 042-44-42
svit-fasadiv@ukr.net
м.Івано-Франківськ,
вул.Тисменицька, 210

Фасадне утеплення будинку

Проводимо роботи в містах: Калуш, Коломия, Надвірна, Долина, Бурштин, Болехів, Снятин, Тисмениця, Городенка, Тлумач, Косів, Яремче, Рогатин, Галич

Застосування сучасних систем утеплення фасаду будинку по мокрому типу (або, по-іншому, теплоизоляционно-пов'язаних, штукатурних теплоізоляційних систем) дозволяє не тільки декорувати фасади, але і значно підвищити теплотехнічні характеристики зовнішніх стін.

В результаті виходить подвійна вигода. Оновлений заміський будинок радує і зовнішнім виглядом, і комфортною олбстановкой. До того ж завдяки утепленню фасадів витрати на опалення будинку істотно скорочуються.

Для фасадного утеплення будинку застосовуються клееі, штукатурки і армуючі клейові сітки (завдяки їм забезпечується надійне кріплення теплоізоляційного шару, а також його захист від атмосферних впливів). При цьому всі матеріали входять в систему взаємопов'язаних компонентів з ретельно вивіреної виробником рецептурою. «Нерідні» матеріали можуть не прижитися в дружній родині «рідних» продуктів, що може привести до руйнування декоративного покриття і навіть до відшарування утеплювача.

В штукатурних системах використовують два види утеплювача - базальтову вату (плити для фасадного утеплення від Rockwool, Paroc, Lineroc і ін.) І фасадний пінополістирол (ПСБС25Ф і ін.). Теплоізоляційні вироби кріплять до підготовленої базової поверхні спеціальним клеєм і додатково фіксують фасадними дюбелями.

На змонтований утеплювач наносять полімер-модифікований клейовий сраствор, в який утаплівают стійку до лугів скловолокнисту сітку. Армовану штукатурку знову покривають мінеральним клеєм і потім наносять фінішний шар.

Утеплення зовнішніх стін будинку легким-мокрим методом:

 • 1. Клей.
 • 2. Утеплювач.
 • 3. Механічний з'єднувач зі сталевим сердечником.
 • 4. Армуючий розчин.
 • 5. Скловолоконна сітка.
 • 6. Грунтовка.
 • 7. Мінеральна штукатурка.
 • 8. Фасадна фарба.
 • 9. Цокольна планка.

Найперша умова для успішного застосування системи теплоізоляції по мокрому типу - добре вирівняне, стабільне, міцне, чисте і суху основу. Відхилення по горизонталі і вертикалі не повинні перевищувати 1-2 мм на погонний метр. Якщо поверхню зовнішніх стін далека від геометричного досконалості, то має сенс використовувати технологію, засновану на застосуванні цементно-мінеральних плит «Аквапанель-Кнауф». Цей метод являє собою проміжний варіант між штукатурної теплоізоляційної системою і вентильованим (навісним) фасадом. До базової поверхні фіксують диффузионную мембрану і монтують вертикальні стійки з дерев'яного бруса або сталевого оцинкованого профілю, простір між якими заповнюють мінватою.

Утеплювач закривають гідроветрозащітной плівкою. Потім до каркаса кріплять плити «Аквапанель». Завдяки кромці EasyEdge вироби щільно стикуються один з одним. Матеріал водостійкий, морозостійкий, екологічний і пожежобезпечний. До складу системи також входять шпаклівка для заповнення стиків, грунтовка, склосітка, базова і декоративна штукатурка.

 • Якщо бюджет не дозволяє придбати фірмовий штукатурно-навісний комплекс, але можна для створення захисно-декоративного екрану використовувати цементно-стружкові (ЦСП), орієнтовано-стружкові плити (ОСП) або стекломагніевие листи (СМЛ),
 • Шви між листами ретельно шпаклюють.
 • «Накладні» фасади штукатуряться, грунтуються, після чого наноситься декоративне покриття

Завдяки утепленню фасадів витрати на опалення будинку істотно скорочуються.

© 2016. "ТермоОселя"

Професійне утеплення будівель, м.Івано-Франківськ.