(098) 421-93-66, (095) 687-43-44, (073) 042-44-42
svit-fasadiv@ukr.net
м.Івано-Франківськ,
вул.Тисменицька, 210

Фасадні роботи в будь-яку пору року Калуш

Проводимо роботи в містах: Калуш, Коломия, Надвірна, Долина, Бурштин, Болехів, Снятин, Тисмениця, Городенка, Тлумач, Косів, Яремче, Рогатин, Галич

Вентильовані фасади в будівництві з'явилися завдяки сучасній тенденції утеплювати фасади будинків. Як ми вже знаємо, в будь-якому приміщенні присутній призначений рівень вологості, інакше кажучи - вологе повітря. Який в свою чергу, має властивість проникати крізь матеріали або крізь нещільно конструкції на вулицю.

Якщо фасадна облицювання стін малопроніцаема, волога накопичується в товщині стін, а при мінусових температурах просто перетворюється в лід. Руйнуючи структуру облицювальний матеріал. Від підвищеної вологості, фізичні свідчення сомой стіни погіршується.

Щоб вирішити дану проблему і був створений вентильований фасад.

Навісні вентильовані фасади до недавнього часу використовувалися виключно для обробки адміністративних і комерційних будівель, а з приходом новітніх технологій системи вентфасадов стали доступні і власникам приватних будинків.

Подібна технологія в наші дні, застосовується повсюдно. І вже не тільки окремі будинки обробляють за допомогою системи вентильованих фасадів, а вже цілі селища зводяться за допомогою вентфасадов.

Навісні вентильовані фасади мають ряд важливих переваг:

  • За рахунок невеликої ваги має низьку навантаження на фундамент;
  • Не дозволяють волозі проникати в приміщення;
  • Захищає несучі стіни від промерзання в зимову пору року і навпаки від нагрівання в літній час;
  • Монтаж фасадних систем проводиться цілий рік;
  • Величезний асортимент кольорових рішень;
  • Дозволяє виконати навіть найоригінальніші архітектурні рішення

Крім усього вище перерахованого вентфасади практично не потребують догляду ремонті, так як виконані з стійких і високоміцних компонентів. А Японські виробники, такі як KMEW і NICHIHA пішли ще далі, вони на деяких серіях панелей, пропонують покриття з функцією самоочищення. А в разі випадкового пошкодження елемента його можна просто замінити.

Навісні вентфасади з кожним роком займаючи все більшу частку будівельного ринку, а за сукупністю переваг завойовує велику популярність у власників приватних будинків.

© 2016. "ТермоОселя"

Професійне утеплення будівель, м.Івано-Франківськ.