(098) 421-93-66, (095) 687-43-44, (073) 042-44-42
svit-fasadiv@ukr.net
м.Івано-Франківськ,
вул.Тисменицька, 210

Фасадні роботи розцінки

Проводимо роботи в містах: Калуш, Коломия, Надвірна, Долина, Бурштин, Болехів, Снятин, Тисмениця, Городенка, Тлумач, Косів, Яремче, Рогатин, Галич

Фасадні роботи являють собою комплекс особливих технологічних операцій, який спрямований на формування і поліпшення зовнішнього вигляду фасаду.

Фасад крім того, що він є зразком архітектурного мистецтва свого часу, також є другою особою власника будівлі, і одним з тисячі осіб міста. Фасад будівлі можна порівняти з одягом, і тому, можна сказати, що якісно проведені фасадні роботи, є гарантією довголіття і «здоров'я» будівлі.

Фасадні роботи

 • діагностика і огляд технічного стану фасадів будівлі;
 • шпаклівка і фарбування фасадів, а також облицювання їх декоративними елементами;
 • реставрація окремих фрагментів ліпного архітектурного декору, а також відновлення та реставрація штукатурки фасаду;
 • монтажні фасадні роботи, які включають установку відливів, вентиляційних коробів, водостоків, монтаж блискавковідводів, установка систем антизледеніння і ін.
 • проведення робіт по теплоізоляції фасаду з використанням технології «мокрий фасад»;
 • просочення фасадів будівель водовідштовхувальними складами;
 • установка систем вентильованих фасадів з використанням різних облицювальних матеріалів;
 • усунення сольових відкладень на стінах будівель;
 • миття і очищення фасадів будівель від бруду, використовуючи, в тому числі і піскоструминний спосіб очищення;
 • герметизація швів між панелями стін;
 • висотне миття вікон.

Недостатній догляд, невчасний ремонт, технологічні помилки при його проведенні, некваліфіковані фахівці, яким довірені фасадні роботи, рано чи пізно зможуть привести до того, що архітектурні достоїнства вашого будинку, будуть втрачатися, поки не зникнуть зовсім.

Не варто також забувати, що фасад крім своєї естетичної функції виконує і кілька інших функцій: він забезпечує міцність і стійкість, захищає від вологи, вогню і шуму, захищає будівлю від втрати тепла, і забезпечує проникність вологи. Але підтримка фасаду в належному, експлуатаційно робочому стані допоможе їх успішному виконанню.

Варто зауважити, що в поняття фасадних робіт входить цілий ряд вузькоспеціалізованих робіт. До них можна віднести:

Ремонт фасадів (ремонт і реставрація, так званих «мокрих» фасадів)

За допомогою цього способу можливе збереження історичного вигляду будівлі, або ж його окремих фрагментів. Проведення таких робіт, також дозволяє одночасно утеплювати фасад будівлі. З огляду на це, ми завжди раді надати нашим постійним клієнтам вигідні знижки на проведення ремонтних робіт.

Теплоізоляція, утеплення фасаду

Фахівцям нашої фірми під силу виконати утеплення фасаду вашого будинку, як із застосуванням «мокрою системи» (штукатурні розчини), так і з застосуванням «сухий системи» (із застосуванням навісних елементів). Остання система передбачає повітряний прошарок між утеплювачем і декоративної облицюванням будівлі, і носить назву так званого «вентильованого» фасаду.

Штукатурка фасаду

На сьогоднішній день штукатурні фасадні роботи в Кірові є одними з найпопулярніших, якщо не сказати найпопулярнішими видами оздоблювальних робіт. Згідно зі статистикою, за допомогою застосування «мокрою системи» оздоблення фасадів в Кірові оброблено близько 80% будівель. Нашою компанією фасадні штукатурні роботи проводяться як в момент нового будівництва будівлі, так і при проведенні ремонтних або ж реставраційних робіт. Нами також виконується фактурне оштукатурювання, і також штукатурка під фарбування будівлі

Оздоблення фасаду, декоративне облицювання

На сьогодні, матеріалів і технологій для обробки фасаду вашого будинку існує безліч. Який же з них може підійти саме вашому фасаду? Відповідь на це питання вас зможе дати тільки фахівець. У тому випадку, якщо ж ви все-таки зважитеся вирішувати це питання самостійно, без залучення кваліфікованих фахівців нашої компанії, то намагайтеся керуватися наступними правилами:

 • Оздоблення вашого фасаду повинна буде відповідати архітектурному рішенню будівлі;
 • Оздоблення фасаду повинна виконувати достатню різноманітність і виразність оформлення фасаду;
 • Оздоблення фасаду повинна відповідати технічним вимогам несучої конструкції будівлі і його призначенням.

Також майте на увазі, що спосіб кріплення облицювання повинен бути надійним і відповідати матеріалами вашої фасадної стіни. Як бачимо з перерахованого вище, без особливих знань і навичок в будівельній сфері, навряд чи з питанням вибору того чи іншого виду обробки фасадів, можна впоратися самостійно. Запрошення консультантів нашої фірми, і грамотна їх консультація вас з приводу облицювання фасаду врятує від можливих необгрунтованих матеріальних витрат і незручностей в майбутньому.

Фарбування фасадів

Різноманіття сучасних фасадних фарб не тільки допоможе вам знайти нове колірне рішення для вашого фасаду, але і врятує його від всіляких несприятливих погодних і біологічних факторів середовища великого міста. Фарби, що застосовуються нашими фахівцями, відрізняються високою якістю, не втрачають своїх колірних і захисних властивостей з часом. Нами проводиться фарбування фасадів будівель за короткі терміни, як із застосуванням риштувань, так і методом промислового альпінізму, і будівельних колисок.

Косметичний ремонт фасадів

Щоб фасад вашого будинку став, як новий, ми проведемо ряд таких робіт:

 • - відновлення поверхні і ремонт вад на фасаді (шпаклівка, штукатурка, розшивання тріщин і інші необхідні роботи)
 • - фарбування.

Перевагою пропонованих послуг є помірна вартість і швидке проведення необхідних робіт.

Капітальний ремонт фасадів

Ця послуга необхідна в тому випадку, якщо будинок знаходиться в поганому стані внаслідок тривалої відсутності ремонту або з інших причин.

Під час проведення таких ремонтних робіт ми працюємо за таким планом:

 • - очищаємо фасад від старих забруднень і шарів.
 • - штукатуримо і грунтуємо поверхню.
 • - закінчуємо проведення робіт дворазової фарбуванням.

Реконструкція фасадів

Реконструюючи фасад ми, в залежності від вашого вибору, проводимо:

 • - або облицювання різними матеріалами (плиткою, мармуром, сайдингом)
 • - або монтаж вентильованого поверхні.

Очищення і мийка фасаду

Щоб очистити фасад будівлі (від різних забруднень) ми пропонуємо послугу - очищення та миття фасаду. Для цього використовуємо струмінь води з високим тиском і новітні спеціальні миючі засоби, які відновлять красу і чистоту будівлі.

Скляні поверхні ми очищаємо окремо, користуючись скліз і ганчірками, залишаючи скляний фасад чистим, без розлучень.

Фасадні роботи з герметизації швів

У містах, де велика кількість будинків (особливо панельних, стіни яких складаються з плит) великою популярністю користується послуга герметизації міжпанельних швів. Під час будівництва міжпанельні шви в обов'язковому порядку герметизуються і утеплюються. Але з часом ці матеріали перестають виконувати покладену на них завдання, через що стіни стають сирими і пліснявіють.

Фахівці нашої компанії допоможуть вирішити цю проблему, провівши роботи з герметизації швів на фасаді будівлі.

Після замовлення фасадних будівельних робіт, вам, як постійному клієнтові, на інші види фасадних робіт наша компанія передбачила знижки за гнучкою системою, вигідною для замовника. час проведення таких ремонтних робіт ми працюємо за таким планом:

 • - очищаємо фасад від старих забруднень і шарів.
 • - штукатуримо і грунтуємо поверхню.
 • - закінчуємо проведення робіт дворазової фарбуванням.
© 2016. "ТермоОселя"

Професійне утеплення будівель, м.Івано-Франківськ.