(098) 421-93-66, (095) 687-43-44, (073) 042-44-42
svit-fasadiv@ukr.net
м.Івано-Франківськ,
вул.Тисменицька, 210

Фасадні роботи - сучасні фасади від дизайн-проекту до монтажу

Проводимо роботи в містах: Калуш, Коломия, Надвірна, Долина, Бурштин, Болехів, Снятин, Тисмениця, Городенка, Тлумач, Косів, Яремче, Рогатин, Галич

У сучасному світі фасад практично будь-якої споруди є однією з візитних карток компанії розташовується в будівлі. При цьому облаштування якісного і дійсно надійного фасаду можна довірити тільки справжнім професіоналам.

Фасадні роботи

Фахівці нашої компанії виконують монтаж фасадів різної складності, а також повний перелік робіт з утеплення та догляду за готовим фасадом будівлі. Всі роботи з облаштування виконуються кваліфікованими монтажниками, що мають всі супровідні підтверджуючі документи. В процесі облаштування, утеплення і догляду ми використовуємо найсучасніше обладнання, завдяки чому можемо гарантувати високу якість виконаних нашими фахівцями робіт.

Роботи з утеплення фасаду будівлі

Однією з найбільш складних і дійсно необхідних робіт по монтажу фасаду можна назвати утеплення. При цьому слід зазначити, що утеплення стін будівлі - це необхідна операція. Обумовлено таке становище тим, що виконане якісно, ​​утеплення будівлі дозволяє власнику істотно підвищити міцність і надійність стін, так як вони будуть менш схильні до дії різних агресивних середовищ. А також дозволить значно заощадити на опаленні. Саме тому фасадні роботи в обов'язковому порядку повинні включати в себе комплекс заходів з утеплення. Наші фахівці проводять якісне і недороге утеплення фасаду споруд найрізноманітнішого призначення за допомогою сучасних і дійсно якісних матеріалів.

Ремонт і відновлення стін і фасаду споруди

Яким би довговічним не був фасад споруди, рано чи пізно приходить час, коли необхідно задуматися про якісному і недорогому ремонті. Ремонт будівель включає в себе повний комплекс відновлювальних операцій, які допомагають підвищити міцність стін будівлі, а також надати руйнується стіні естетичний, презентабельний вигляд. Наша організація виконує комплексний ремонт фасаду, а також всі необхідні роботи по відновленню стін будівлі. Ми гарантуємо нашим клієнтам відмінний результат, так як фахівці нашої компанії мають багатий досвід виконання подібних робіт в самих різних умовах.

Догляд за фасадом будівлі

Відновлювальні роботи необхідні тільки в крайніх випадках, коли стіни будівлі знаходяться в жалюгідному стані. При цьому слід зазначити, що, для того щоб відносно новий фасад будівлі прослужив якомога довше і власнику не довелося витрачатися на ремонт фасаду, необхідно правильно за ним доглядати. Так, облицювання фасадів, виконана з керамограніта або скла, потребує періодичного мийці. У свою чергу, мокрий фасад необхідно періодично оновлювати, для того щоб не допустити передчасного руйнування. Своєчасне виконання комплексу операцій по догляду за фасадом будівлі дозволить уникнути виникнення проблем з фасадом будівлі, а також істотно продовжить термін його служби.

© 2016. "ТермоОселя"

Професійне утеплення будівель, м.Івано-Франківськ.