(098) 421-93-66, (095) 687-43-44, (073) 042-44-42

м.Івано-Франківськ, вул.Тисменицька, 210

Штукатурка стін в квартирі Івано-Франківськ

Головна » Штукатурні роботи Івано-Франківськ » Штукатурка стін в квартирі Івано-Франківськ

Більшість людей стикалися з потребою виконання штукатурних робіт в процесі ремонту квартири. Цієї роботи не уникнути, цей вид обробки є найпопулярнішим і найпоширенішим. Ремонт квартири має на увазі штукатурку стін, завдяки процесу отримаєте чудовий результат, зробите поверхні рівними і здійсните фінішну обробку при мінімальних витратах. Ремонт квартири пройде успішно. Для вирівнювання і обробки необхідно використовувати штукатурні суміші, що відрізняються складом.

Штукатурку стін, виконувану при ремонті квартир, багато людей сприймають як досить просте і нескладне справу, цілком здійсненне своїми руками. Однак вони помиляються, подібний висновок виникає, коли ремонт квартири виконують професійні майстри. Насправді штукатурка стін - досить складний процес, реалізація вимагатиме від виконавця спеціалізовані навички та досвід. Скінчено, в процесі ремонту квартири можете спробувати упевнитися в цьому, некваліфіковані дії приведуть до витрати матеріалу і набирання роботи фахівця, в результаті - додаткові витрати. Ціна штукатурки стін в процесі ремонту квартири цілком прийнятна, тому простіше звернутися до професіоналів, в подібному випадку зможете заощадити бюджет, сили і час.

Різні виробники пропонують великий асортимент всіляких штукатурних сумішей, використовуваних для ремонту квартири. Вони діляться по призначенню:

Декоративне оздоблення.

Суміші, що застосовуються для штукатурення поверхонь, відрізняються складовими компонентами. Самим недорогим рішенням є цементна штукатурна суміш. Вартість гіпсового розчину значно відрізняється більшою ціною і є сучасним оздоблювальним матеріалом. Гіпсова штукатурка, яка використовується при ремонті квартири, може похвалитися чудовими якостями. Якщо виробляти в процесі ремонту квартири штукатурку стін гіпсовою сумішшю, то вийде рівна поверхня, також подібна суміш для оздоблення стін швидко висихає.

Вирівнювання стін штукатуркою.

Приступили до капітального ремонту квартири, хочете зробити стіни рівними і красивими - кращим рішенням буде штукатурка. Розцінки на подібні послуги в будівельних компаніях сильно різняться і знаходяться в великому діапазоні. Ціна штукатурки стін складається із загального обсягу робіт, використовуваного матеріалу і інших факторів. Необхідно відзначити, що вартість квадратного метра штукатурки стін коштує значно вище, якщо необхідно здійснювати інші оздоблювальні процеси, наприклад, шпаклівка, грунтовка. Але все одно дешевше і надійніше звернутися за даною послугою в спеціалізовані фірми, що виконують подібні роботи на професійному рівні і займаються ремонтом квартири. Як не крути, даний процес, реалізований фахівцем, буде проведений значно швидше, акуратніше і краще, в порівнянні з самостійними спробами.

В наші дні для додання стінам естетичного образу в основному застосовують штукатурку на основі цементу або гіпсу. Природно, що оптимальним варіантом буде вибір на користь гіпсової суміші, однак якщо бюджет на ремонт квартири не дозволяє цього, то альтернативою буде служити розчин на основі цементу. Застосування гіпсу стане відмінним рішенням для вирівнювання поверхонь і закладення різних тріщин, нерівностей і інших вад.

Технологія штукатурення поверхонь в процесі ремонту квартири дуже проста: потрібно нанести суміш на стіну і розрівняти її по площині. Після, дати трохи висохнути і приступати за фінішне вирівнювання. Як правило, штукатурка наноситься на цегляні або ж оштукатурені стіни. У деяких випадках її можуть наносити на стіни з гіпсокартону, проте у всіх випадках цією роботою повинні займатися справжні майстри.

Штукатурні суміші також можуть застосовуватися для вирівнювання дверних або віконних укосів. Зараз стало модним робити укоси з пластика або гіпсокартону, проте набагато надійніше буде виконати їх з розчину, а після зафарбувати. Але для виконання цієї роботи також будуть потрібні спеціалізовані навички.

Декоративне оздоблення штукатуркою.

Для виконання декоративного оздоблення штукатуркою поверхонь слід застосовувати спеціалізовані склади. Перш ніж починати цю процедуру слід подбати про рівність поверхонь. При цьому допустимо наявність незначних нерівностей на поверхні стін, вони сховаються під шаром декоративної штукатурки. Нанесення штукатурки проводиться за допомогою шпателя, а товщина шару при цьому становить 3-5 мм.

Після нанесення декоративної штукатурки на стіну і вирівнювання, їй можна буде надати різний рельєф. Щоб зробити оригінальною, її обробляють шпателем, поки вона ще не висохла, також може використовуватися ворсистий валик, пензлик і т.д. З метою надання обробці рельєфності також застосовуються спеціалізовані інструменти. По завершенню обробки, потрібно дати підсохнути нанесеному шару, тільки потім братися за забарвлення. Однак при ремонті квартири можна зробити і по-іншому, якщо ви бажаєте, щоб майбутня поверхня була однорідного кольору, то можна буде додати трохи кольору при замісі штукатурної суміші.

Помилки при штукатурці стін.

Якщо в процесі ремонту квартири непрофесійно здійснювати оштукатурювання стін, то не вдасться усунути наявні вади, крім того, наробите нових. У мережі можна зустріти безліч матеріалу, відеороликів, навчальних цій справі, і подивившись їх, може здатися, що це досить легка справа, з яким ви легко впораєтеся. Слід запам'ятати, що ідеально рівно оштукатурені поверхні - результат якісно виконаної професіоналами послуги. Для отримання такого показника необхідний великий практичний досвід. Але якщо прийняли рішення в процесі ремонту квартири нанести штукатурку стіни самостійно, то будьте готові до таких наслідків:

  • розтріскування;
  • Зменшення квадратури приміщення, так як був нанесений дуже великий шар штукатурки;
  • Відшарування.

Тріщини, що утворилися на недавно оштукатуреній стіні не тільки зіпсують ваш настрій, але і зовнішній вигляд поверхні. Досить складним вважається процес їх усунення, а при їх наявності продовження ремонту квартири або будь-якого іншого приміщення можна вважати неможливим.

Щоб не допустити подібного непорозуміння необхідно строго слідувати всім правилам штукатурки стін, дотримуватися температурного режиму в приміщенні, а також уникати протягів і занадто швидкого висихання.

Серед фахівців подібне явище називається «отлуп». Причинами того що штукатурка не тримається на стіні, як правило, є занадто вологіше стіни і не до кінця висохлі нижні шари штукатурки. Також причиною може послужити наявність вапняного шару на стіні, який не вступає в зв'язок з розчином для штукатурки, в результаті чого відбувається відшарування.

Це лише найпоширеніші дефекти, ми не стали перераховувати всі. Щоб уникнути подібних огріхів, слід довірити цю справу справжньому професіоналу своєї справи. Тільки в такому випадку ви отримаєте ідеально обштукатурену поверхню.

Корисні поради.

  • Перш ніж приступати до нанесення розчину слід зволожити водою поверхню стіни.
  • Товщина лицьового (фінішного) шару більше, ніж товщина основного шару.
  • Якщо оштукатурювання поверхонь в процесі ремонту квартири здійснюється ручним способом і одним шаром, то його слід розрівнювати відразу ж після нанесення, а при механічному способі - після того як він трохи підсохне.
  • Якщо потрібно обштукатурити в кілька шарів, необхідно буде чекати, поки попередній шар грунтовно висохне, а тільки потім наносити наступний.
  • Ліпнина кріпиться на вже повністю висохлу поверхню.
  • Багато стикаються з утворенням тріщин, так ось це викликано тим, що суміш неякісно розмішена, в результаті чого сталося концентрація сполучних складових в певній ділянці, а в іншому навпаки спостерігається їх дефіцит.
  • Якщо в приготовленої суміші спостерігається велика концентрація речовин, призначених для кращої зв'язки, то утворення тріщин не уникнути.

Чому саме ми?

Звичайно, можна і далі продовжувати список різних дефектів, але набагато розумніше буде згадати про те, що в нашій компанії працюють кращі штукатури-будівельники, які з легкістю можуть впоратися з будь-яким завданням.

В наші дні велика кількість компаній готове запропонувати вам послуги ремонту квартир і штукатурки стін, але якщо ви бажаєте отримати по-справжньому якісний і швидкий результат, то вам неодмінно слід звернутися до нас. Хочемо особливо відмітити професіоналізм і великий досвід наших майстрів, які щодня відточують свою майстерність. Крім того, наші розцінки приємно здивують будь-якого замовника, а при великих обсягах роботи передбачені суттєві знижки.

Порада! Не варто навіть намагатися виконати штукатурку стін самостійно, так як нічим хорошим це не обернеться, ви тільки зіпсуєте поверхню і перекладете матеріал, а це додаткові витрати. Краще телефонуйте відразу до нас, і ми вирішимо цю проблему! Висока якість роботи, оперативність, низькі розцінки на штукатурку стін, гарантія - ось що відрізняє нас від конкурентів.

Корисна інформація
© 2018. « "ТермоОселя", Професійне утеплення будівель. м.Івано-Франківськ.