(098) 421-93-66, (095) 687-43-44, (073) 042-44-42

м.Івано-Франківськ, вул.Тисменицька, 210

Штукатурка фасаду будинку Івано-Франківськ

Головна » Штукатурні роботи Івано-Франківськ » Штукатурка фасаду будинку Івано-Франківськ

Ідеальна штукатурка фасадів - обличчя вашого будинку.

Одним з перспективних напрямків в роботі нашої компанії є штукатурка фасадів, яка проводиться як при будівництві нових будівель, так і при здійсненні поточних ремонтних робіт. Ми постійно вдосконалюємо технології штукатурення та звертаємо увагу на всі фактори, від яких залежить гідний результат. До робіт фахівці досконально вивчають конструктивні особливості фасаду і декор, визначаючи обсяги робіт. Ми прагнемо не тільки до створення ідеального зовнішнього вигляду будівлі, а й до можливості виконання всіх завдань покриття при експлуатації.

Функції штукатурки фасадів:

  • Захисна. Оберігає будинок від несприятливих погодних факторів.
  • Теплоізоляційна. Зберігає тепло всередині будівлі, забезпечуючи комфортність проживання.
  • Естетична. Надає споруді завершеного вигляду, створюючи сприятливе зовнішнє враження.

Правильно виконані роботи по оштукатурення гарантують довговічність обробки і багатофункціональність штукатурки при експлуатації житла. Саме тому якість штукатурки фасадів має бути відмінним, а роботи можуть бути доручені тільки сертифікованим професіоналам.

Від зовнішньої обробки фасаду будівлі залежить його сприйняття. Але не можна проводити облицювання без урахування конструкції споруди, стилю будівлі, його місця розташування і функції, береться до уваги навіть обробка оточуючих об'єктів - адже обробка повинна підкреслювати всі достоїнства. Єдиний стиль і архітектурне відповідність всіх деталей - запорука приємного зовнішнього враження від будівлі.

Декоративна штукатурка фасаду в цьому плані - воістину відкриття для дизайнерів, адже вона дозволяє вибирати з безлічі фактур, кольорів, форм. Окремим перевагою варто економічність (особливо якщо віддати перевагу машинний метод обробки, який коштує дешевше звичайного ручного).

Фасадні роботи.

До проведення «мокрого» способу (саме так називають оштукатурювання) часто проводять роботи для утеплення будівлі. Часто обшивають стіни теплоізоляційними матеріалами (це може бути мінеральна вата, пінний полістирол). Спеціаліст заздалегідь проводить «діагностику» об'єкта - знаходить місця слабкого прилягання старої штукатурки, обробляє і зачищає їх. На стіни наноситься захисна грунтовка. Вибір конкретної грунтовки залежить від того, які цілі переслідує майстер.

Оздоблення штукатуркою. Здійснюється після завершення кам'яних робіт. До стін кріпиться сітка, що забезпечує довговічність результату і армуючі функції. Вона може бути зроблена з металу, полімерів або склопластику, закріплюється цвяхами. Перед цим треба оцінити товщину шару обраної штукатурки.

Штукатурка фасадів може проводитися тільки при сухій погоді і плюсовій температурі, інакше неминучі похибки в роботах! Але не варто засмучуватися, якщо роботи проводяться взимку. Наша компанія має весь комплекс необхідного обладнання (теплові гармати і т.д.), включаючи навіси. У нас ви можете замовити декоративну штукатурку фасадів в будь-який сезон! Компанія також надає послугу механічного штукатурення будинків під тиском (метод набризга суміші). Цей варіант оптимальний при завданні швидко обштукатурити спорудження і не витрачати при цьому багато часу і коштів. Штукатурна суміш стійка до опадів, витримує різкі температурні перепади, зберігає свої властивості десятиліттями.

Вартість робіт по штукатурці фасадів.

Ціна штукатурки фасадів за м2 визначається декількома факторами, основний з яких - тип обраної суміші. Ми не просто запропонуємо вам наявні варіанти, а надамо консультативну допомогу з усіх питань, порадимо, яке поєднання матеріалів буде оптимальним.

Досвідчені майстри нашої Компанії допоможуть вам:

  • Підібрати відповідні Вам за вартістю матеріали.
  • Визначити відповідність штукатурки до поверхні будівлі.
  • Дотримати єдиний архітектурний дизайн в плануванні остаточного вигляду.
  • Злагоджена робота робить свою справу: ви бачите прекрасний результат за короткий час за доступною ціною.

Штукатурка фасаду будинку - ціна і якість.

Якщо ви звернетеся за послугами до наших майстрів, вам не доведеться вибирати між низькою ціною і відмінною якістю, чудовою естетикою і відмінними експлуатаційними характеристиками. У вас є унікальна можливість отримати все це відразу. Ми не станемо доводити цей факт словами - просто подивіться на зразки робіт і тоді ви зрозумієте, що зайві слова тут не потрібні і що значить «справжня робота майстрів». Телефонуйте, пишіть - ми раді кожному клієнту. Декоративна штукатурка фасадів з нашою компанією - це багатство вибору і гідний результат у кожному разі. Виклик фахівця по штукатурці фасадів можна здійснити по телефону (098) 421-93-66, (095) 687-43-44.

Корисна інформація
© 2018. « "ТермоОселя", Професійне утеплення будівель. м.Івано-Франківськ.