(098) 421-93-66, (095) 687-43-44, (073) 042-44-42

м.Івано-Франківськ, вул.Тисменицька, 210

Штукатурні роботи в Івано-Франківську

Головна » Штукатурні роботи Івано-Франківськ » Штукатурні роботи в Івано-Франківську

Штукатурні роботи - один з основних і найбільш важливих етапів оздоблювальних робіт всередині приміщень. Від міцності, довговічності і якості виконання оштукатурених поверхонь безпосередньо залежить, наскільки естетично будуть виглядати стелі, стіни, дверні та віконні укоси в вашій оселі.

Якісне виконання штукатурних робіт дозволяє здійснити нанесення ідеально рівних фінішних покриттів (шпалери, плитка, фарбування і т.д.), а при необхідності забезпечує можливість надання обробленої поверхні декоративної фактури.

Крім естетичної складової, оштукатурювання виконує протипожежну функцію і сприяє поліпшенню і звуко- і теплоізоляційних характеристик внутрішніх поверхонь.

Технології виробництва штукатурних робіт в Івано-Франківську

Сьогодні при виконанні внутрішніх штукатурних робіт широко використовується як традиційна «мокра», так і суха штукатурка у вигляді листового гіпсокартону, однак на поверхнях великої площі найбільш поширений саме «мокрий» спосіб, тому нижче мова піде саме про нього.

«Мокрий» спосіб штукатурення полягає в нанесенні на попередньо підготовлену поверхню шару (шарів) приготованого за спеціальними технологіями з різних інгредієнтів штукатурного розчину, який після висихання піддається вирівнюванню і остаточної шліфовці. Штукатурні роботи по «мокрою» технології в залежності від способу нанесення розчину поділяють на два основних види: штукатурка з використанням ручного способу і механізована штукатурка, яка виконується із застосуванням спеціального технічного обладнання у вигляді штукатурних станцій.

Компанія ТермоОселя спеціалізується на наданні послуг з виконання штукатурних робіт всіх видів в Івано-Франківську та області. Проте, найбільш затребуваним в сучасних умовах є механізована штукатурка. Згідно з даними статистики, в останні роки в розвинених європейських країнах більше 90% штукатурних робіт виконуються з використанням штукатурних станцій, механізованим способом. З кожним днем збільшуються обсяги будівництва і в Україні, де без інноваційних технологій, що забезпечують якісно новий виконавський рівень в будівельно-оздоблювальні сегменті, сьогодні теж не обійтися.

Порядок виконання штукатурних робіт

- Грунтування

Грунтовка наноситься на вбираючі воду підстави щоб уникнути забору вологи з вирівнюючого складу, даючи йому придбати необхідну міцність, а також для кращої адгезії штукатурки з матеріалом стіни. Покриття виробляється 1 або 2 рази, після чого гіпсова штукатурка може наноситися на поверхню. Щільні, не всмоктуючі вологу поверхні, наприклад, бетон, цементні штукатурки, пінополістирол, обробляються ґрунтовкою Бетоконтакт, для поліпшення адгезії (зчеплення) штукатурки з поверхнею.

- Установка скло сітки

виконується для запобігання розтріскування в місцях сполучення поверхонь різних матеріалів. наприклад, в місцях з'єднання цегляної кладки і газобетону. Штукатурка стін з повним армуванням сіткою, в основному застосовується для штукатурок на цементному і вапняному в'яжучому.

- Установка оцинкованих углозащітних профілів; укісних профілів

Спеціальні профілі з перфорованого металу або пластмаси встановлюються на кути стін, а також на краю і рами віконних і дверних укосів, захищаючи їх від механічних пошкоджень і забезпечуючи правильне сполучення штукатурного шару з рамою.

- Установка маяків

Традиційні штукатурні роботи виконуються з установкою рівневих маячків по рівню, для розмітки ідеально рівній площині підстави стіни. Маяки, профілю встановлюються високоточним вимірювальним обладнанням. Штукатурка стін без маяків вимагає високої кваліфікації майстра і виконується в основному по рівному основи.

- Нанесення штукатурного шару

наша компанія використовує обладнання, що дозволяє виконувати роботи передовими технологіями. Як правило, штукатурка стін виконується на повністю підготовлену основу з необхідною кількістю шарів. Гіпсові штукатурки наносяться в один шар і затираються під шпалери. Штукатурні суміші з вмістом піску, цементу мають більшу фракцію заповнювач і зазвичай вимагають додаткового шпатлювання. При цьому у цементно-піщаних штукатурних сумішей є переваги, вони вологостійкі.

Штукатурка стін - це важливий етап в обробці. Компанія ТермоОселя допоможе Вам правильно підібрати штукатурну систему для Вашого об'єкту. Ми виконаємо роботи швидко, якісно і дамо гарантію на всі наші роботи.

- Розрівнювання штукатурного шару

Після механізованого нанесення розчину, вирівнювання гіпсовою штукатурки проводиться. вручну за встановленими раніше маяках. Технологія нанесення гіпсової штукатурки більш трудомістка, ніж цементно-піщаної та включає в себе великі кількість технологічних процесів. Штукатурка стін гіпсовою сумішшю, має на увазі нанесення штукатурного шару і шпатлювання стін за один робочий день, а штукатурну суміш на цементній основі шпаклювати необхідно після повного висихання.

Штукатурні роботи механізованим способом дозволяють обробляти стіни, укоси, стелі, фасади та багато інших елементів будівель використовуючи гіпсові, цементно-піщані, вапняні і багато інших штукатурні суміші.

- Демонтаж маяків

В основному маяки видаляють з гіпсової штукатурки, яка доводиться під обклеювання шпалерами, використовуючи метод без додаткового шпатлювання. Якщо внутрішня штукатурка буде шпаклювати, то можна не видаляти. Але є нюанси. Приміщення з підвищеною вологістю, фасади, робляться тільки цементно-піщаними, вапняними сумішами з використанням маяків з алюмінію або штукатурні маяки віддаляються.

- Затирка поверхні

Затирка останнього штукатурного шару виконується в необхідний момент, змоченою у воді губкою або терткою, коли він близький до схоплювання. Завдяки затірки на штукатурці нівелюються всі шорсткості, прибираються засохлі крупинки і грудочки розчину. Так само для різних штукатурок використовуються різні інструменти і способи затирання.

- Загладжування поверхні шпателями

Загладжування штукатурки проводиться шпателями, кельмами і іншим спеціальним інструментом. Загладжені стіни можуть бути підготовлені під обклеювання шпалерами, просту забарвлення (якщо ця гіпсова штукатурка) і під подальшу обробку шпаклівкою, під декоративну штукатурку.

Малярські роботи механізованим способом дозволяють швидко, якісно і дешево шпаклювати стіни, наносити декоративні матеріали, фарбу.

- Прибирання приміщення

Прибирання приміщень, в яких проводилися штукатурні роботи, має на увазі очищення підлог і інших елементів приміщення від розчину, збір сміття.

Культура праці, якість і терміни - основа нашої роботи.

Штукатурка механізованим способом - це справжня революція в ремонтно-будівельній сфері, і фахівці нашої компанії здійснюють весь комплекс даних робіт максимально оперативно, на найвищому якісному рівні, з найменшими витратами.

Висока надійність, точність і якість застосовуваних нами в роботі штукатурних станцій від найбільш відомих в світі німецьких виробників дозволяють забезпечувати істинно європейську якість виконуваних механізованих штукатурних робіт. Ось лише основні з багатьох незаперечних переваг, які забезпечуються за рахунок застосування подібного високотехнологічного обладнання.

Переваги штукатурних робіт механізованим способом

  • Дані установки універсальні, оскільки використовують в роботі розчини, що готуються на основі різних сухих сумішей (піщано-цементної, гіпсової, гіпсово-вапняної і ін.).
  • Суха суміш безперервно надходить в спеціальний контейнер, де перемішується до стану однорідної маси, завдяки чому готовий розчин відрізняється високими експлуатаційними характеристиками.
  • Завжди постійним і виключно точним залишається контроль співвідношення пропорцій води і сухої суміші, чого вручну домогтися практично неможливо. Подача готового розчину під строго певним тиском забезпечує його високу адгезію (зчеплення) з робочою поверхнею. Це, в свою чергу, значно збільшує міцність і довговічність наноситься механізованим способом штукатурки.
  • Безперервність подачі значних обсягів розчину уможливлює швидку обробку великих площ оштукатуриваемой поверхні.
  • Оштукатурювання механічним способом скорочує трудовитрати, економить час і матеріальні засоби. Офіційно підраховано, що застосування машинного способу штукатурення в порівнянні з ручним способом вчетверо економічніше в часі. А витрата при механічному способі такого ж кількості розчину, що і при ручному, враховуючи велику дешевизну сумішей для механічного нанесення, забезпечує вигідну ціну виконуваних робіт.
  • Якість покриття, що наноситься за допомогою штукатурних станцій, не нижче, а навіть вище в порівнянні зі штукатуркою, виконаної вручну.

Вартість може коригуватися, як в більшу сторону, так і в меншу. Залежить від товщини, висотності, але головне - від метражу. Чим більше обсяг робіт, тим менше ціна.

Ми співпрацюємо з провідними виробниками сухих будівельних сумішей. Ви зможете придбати матеріали за спеціальними цінами.

Для консультації зв'яжіться з нами по телефону (098) 421-93-66, (095) 687-43-44.

Корисна інформація
© 2018. « "ТермоОселя", Професійне утеплення будівель. м.Івано-Франківськ.