(098) 421-93-66, (095) 687-43-44, (073) 042-44-42

м.Івано-Франківськ, вул.Тисменицька, 210

Штукатурні роботи на сходах Івано-Франківськ

Головна » Штукатурні роботи Івано-Франківськ » Штукатурні роботи на сходах Івано-Франківськ

Сходи - це завжди сполучна ланка, що виконує функцію вільного підйому і спуску, незалежно від призначення самого об'єкта. Тому до її виготовлення і обробці завжди пред'являються особливі вимоги. При будівництві будівель часто потрібно виконати оштукатурювання сходових прольотів.

Дане завдання - не з легких, тому таку роботу сміливо можна відносити до розряду підвищеної складності. Сходові конструкції бувають різними: іноді вони мають і 25-метрову висоту. З цієї причини виконання штукатурних робіт на них пов'язане з великим ризиком. У майстрів, що займаються обштукатурюванням сходових прольотів, в обов'язковому порядку повинен бути допуск до висотних робіт.

Оштукатурювання сходів неможливо зробити без спеціальних інструментів: 3-метрових штукатурних маяків, лазерного рівня. Деякі фірми спеціально виробляють нестандартні конструкції для обробки сходових маршів. Оштукатурювання сходи проводиться за допомогою спеціальних будівельних лісів - допоміжного споруди для висотних робіт.

Оштукатурювання сходів може знадобитися:

 • при обробці приміщень виробничого призначення: цехів, складів;
 • в заміських будинках і котеджах висотою більше 2-х поверхів;
 • при зведенні великих торгових центрів, багатоповерхових офісних приміщень і т.д.

Деяких цікавить питання: навіщо взагалі потрібні штукатурні роботи на сходах? Відповідь проста:

 • Штукатурка захистить основний матеріал від проникнення вологи.
 • Додасть сходової конструкції міцність.
 • Приховає всі нерівності стін і інші дефекти поверхонь.
 • Сприятиме тепло- і звукоізоляції.

Технологія штукатурки сходів.

Перш за все, необхідно провести підготовчі роботи: видалити застарілі себе покриття, провести ґрунтовку. Без цього неможливо забезпечити хороше зчеплення штукатурного розчину з поверхнею. Далі слід виміряти площині і встановити 5-метрові маяки так, як вимагає замовник. Зазвичай підрядникам необхідно, щоб стіни після здачі роботи були строго паралельними. Щоб контролювати цей процес і в підсумку «отримати» розташування поверхонь під кутом 90 градусів, застосовують такий інструмент, як лазерний рівень. При оштукатурюванні сходів дозволяється користуватися і стандартними маяками довжиною в три метри, але установка таких конструкцій створює деякі незручності при обробці, так і сам процес вимагає великих тимчасових витрат. Після цього наноситься штукатурний розчин.

Оштукатурювання сходових прольотів - послідовна, багатоетапна робота. Спочатку виконується обробка однієї стіни, потім будівельні ліси переміщують і штукатурять другу. Спочатку штукатурять торцеві частини, а потім нижню частину. Головні труднощі робіт даного типу - це те, що поверхні розташовані під певним кутом, що вимагає щільного прилягання розчину до основи.

Оскільки сходи являє собою сполучний елемент і, по суті, є несучою конструкцією, то вона щодня зазнає колосальні навантаження, як вібраційні, так і механічні. Саме тому процес штукатурення вимагає дотримання спеціальною технологією кладки штукатурного розчину. Щоб уникнути появи тріщин згодом, важливо віддавати перевагу обробних матеріалів надійних і відомих виробників. Іншими словами, при ремонті сходів слід використовувати штукатурку тільки високої якості.

Наша компанія надає послуги з оштукатурення сходових прольотів. Професійні майстри готові зробити оздоблювальні роботи будь-якої складності, незалежно від призначення об'єкта. У наших фахівців є досвід роботи з оштукатурювання сходів як в житлових, так і в комерційних приміщеннях. Сходи виробничої будівлі або багатоповерхового заміського будинку - на будь-якому об'єкті оштукатурювання буде виконано бездоганно.

Чому до нас варто звернутися?

Безумовно, роботу з оштукатурювання сходів може виконати і звичайний майстер. Але професіонал тим і відрізняється від «приватника», що здатний якісно здійснювати навіть найскладніші штукатурні роботи. Наприклад, в заміських котеджах з дворівневими вікнами часто потрібно оштукатурювання укосів і сходів. Це під силу лише досвідченим кваліфікованим майстрам. Такі співробітники трудяться в нашій компанії. Оцініть наші переваги самі:

 • Ми не тільки використовуємо у своїй роботі перевірені класичні методики штукатурення, а й практикуємо механічне нанесення розчину, що значно прискорює сам процес і знижує вартість штукатурних робіт.
 • Майстри, трудящі в нашій фірмі, мають величезний практичний досвід, що дозволяє нам приймати замовлення на обробку найвищих і складних конструкцій. Всі фахівці мають допуск до робіт даного типу.
 • Технології нанесення розчину при оштукатурюванні сходових маршів приділяється особлива увага, як і якості застосовуваних матеріалів.
 • Беручи замовлення на оштукатурювання сходів, ми враховуємо всі вимоги та бажання підрядника.
 • В арсеналі фірми є сучасне обладнання, необхідне для якісного нанесення штукатурки, в тому числі стандартні і нестандартні маяки, будівельні ліси, лазерні рівні і інші інструменти для оздоблювальних робіт.
 • Наш «коник» - це обдуманий підхід до оштукатурення сходів. Знання деяких нюансів і професійних секретів дозволяє нам здавати замовлення строго у встановлені терміни і навіть раніше без втрати якості.

Очевидно, що таку копітку роботу, як оштукатурювання сходових прольотів на різних об'єктах, краще довіряти професіоналам своєї справи. Принцип діяльності нашої компанії - орієнтир на високу якість послуг, що надаються. Звернувшись до нас одного разу, ви ніколи про це не пошкодуєте!

Корисна інформація
© 2018. « "ТермоОселя", Професійне утеплення будівель. м.Івано-Франківськ.