(098) 421-93-66, (095) 687-43-44, (073) 042-44-42

м.Івано-Франківськ, вул.Тисменицька, 210

Штукатурні роботи Івано-Франківськ

Головна » Штукатурні роботи Івано-Франківськ

Коли починається процес обробки приміщення, то у деяких людей виникає ряд питань: навіщо штукатурять стіни, чому штукатурні роботи є загальнообов'язковими? Відповіді однозначні: штукатурні роботи - невід'ємна частина в обробці кожного приміщення, незалежно від його призначення.

Компанія "ТермоОселя" пропонує послуги з оштукатурення приміщень в місті Івано-Франківськ та області. Штукатурні роботи необхідні для підготовки підстави стін до здійснення подальших оздоблювальних робіт, таких як шпаклювання, обклеювання шпалерами або фарбування стін.

Перш ніж почати підготовку, слід врахувати, в яких зонах потрібне розміщення прямих кутів. Ми вважаємо, що вони повинні розташовуватися в зоні облаштування кухонного гарнітуру, джакузі або душової кабіни, вбиральні чи будь-яких інших вбудованих меблів. Ми можемо створити повну геометрію кімнати або будь-якого іншого приміщення, при цьому може збільшитися витрата будівельних сумішей. Отже, прямий кут слід робити тільки там, де він дійсно потрібний.

Перш ніж приступити до здійснення штукатурних робіт, слід підготувати приміщення та інструментарій. Підготовка включає наступні нюанси:

 • Мінімальна температура повітря в приміщенні повинна становити + 15 ° С. Робоча стіна повинна бути обігріта до + 5 ° С;
 • Наявність води;
 • Наявність електрики;

Штукатурка дозволяє не тільки вирівняти підставу, але і при використанні матеріалів на цементній основі, дозволяє додати стінам вологостійкі властивості. При використанні декоративної штукатурки можна отримати оригінальний дизайн приміщення. Обов'язково слід ознайомитися з найбільш частими проблемами, які можуть виникнути в ході проведення штукатурних робіт. Необхідно пам'ятати, що повторна переробка є кропіткою і досить дорогим заходом. Вона вимагає набагато більше коштів і тимчасових витрат!

Штукатурні роботи Івано-Франківськ

Штукатурні роботи Івано-Франківськ - основа подальшої обробки, тому вони повинні виконуватися акуратно, якісно. Правильна чорнова обробка є запорукою успішних ремонтних робіт. Штукатурні роботи, які здійснюються нашими досвідченими фахівцями, повністю відповідають БНІП. При роботі застосовуються матеріали, які рекомендує компанії "Kosbud", "Dufa", "Кіркленд", "Майстер" та "FTS".

Види штукатурних робіт.

По методу нанесения.

Штукатурка може бути ручного або машинного типу. Поєднуючи сучасні технології професіоналізм фахівців можна отримати відмінну якість і високу швидкість виконання робіт. Основні переваги штукатурних робіт машинним способом:

 • значно доступніша вартість матеріалу для штукатурних робіт;
 • однорідна консистенція штукатурної суміші, яка досягається завдяки чіткій дозуванні компонентів, і повного їх перемішування;
 • збільшена швидкість продуктивності до 4-х разів;
 • менша вартість на послуги.

Штукатурні роботи, що виконуються вручну, коштують значно дорожче, так як застосовувані суміші мають більш високу ціну. Більш того, при ручному типі штукатурки отримати однорідну консистенцію суміші досить важко, і сам процес займає набагато більше часу. Для того щоб штукатурні роботи були виконані у відмінній якості і за короткі терміни, ми радимо скористатися машинним типом. Для неї необхідні спеціалізовані суміші на основі цементу і гіпсу.

За призначенням.

Штукатурка буває звичайного або декоративного типу. Стандартні штукатурні роботи покликані для додання стіні гладкості та її підготовці до наступних видів обробки. Наприклад, до подальших малярних робіт (шпаклівка, фарбування або обклеювання шпалерами). Штукатурні роботи, виконані декоративними сумішами, є складовою частиною "чистового" оздоблювального процесу. Вони повністю замінює процедуру фарбування стін і обклеювання шпалер. На сьогоднішній день штукатурні роботи, виконані за допомогою декоративної штукатурки, мають величезний успіх. Їх можна застосовувати у всьому приміщенні або тільки для певних елементів, таких як дверна або віконна арка, спеціальна ніша, декоративна колона.

За типом застосування.

Даний тип грунтується на тому, в якій частині будови будуть проводитися штукатурні роботи. Існують наступні види штукатурки:

 • фасадна;
 • внутрішня.

Фасадні штукатурні роботи використовуються для обробки лицьової сторони будівель. Крім того, штукатурні роботи захищають лицьову частину споруди від негативного впливу навколишнього середовища. Наприклад, від дощу, снігу, вітру. Для його штукатурення використовуються розчини, що складаються з цементу, піску і вапна. Внутрішні штукатурні роботи проводяться в самій будові. Для будови, яке опалюється, застосовується суміш на основі гіпсу, а для вологих приміщень - суміш, виготовлена з цементу і піску.

Штукатурні роботи машинним способом.

Штукатурні роботи складаються з декількох обов'язкових стадій:

 • стадія попередньої підготовки поверхні, шляхом усунення попередніх покриттів;
 • використання спеціальних профілів, які оберігають кути від руйнування, і маяків;
 • нанесення шару суміші на стіну - до 50 мм, і до 15 мм на стелю;
 • формування рівної поверхні за допомогою правил;
 • видалення маячків, які можуть залишити сліди іржі на стіні;
 • остаточне вирівнювання.

Штукатурні роботи Івано-Франківськ ціни.

Ціна на штукатурні роботи Івано-Франківськ визначається за типом чи призначенням будівлі, віддаленість його від міського масиву. Щоб здійснити проведення штукатурних робіт, слід зв'язатися з нами по телефонам (098) 421-93-66, (095) 687-43-44. Виїзд майстра і підготовка кошторису здійснюється безкоштовно.

Корисна інформація
© 2018. « "ТермоОселя", Професійне утеплення будівель. м.Івано-Франківськ.