(098) 421-93-66, (095) 687-43-44, (073) 042-44-42

м.Івано-Франківськ, вул.Тисменицька, 210

Штучний камінь Івано-Франківськ

Головна » Матеріали » Штучний камінь

Створення цікавих композицій інтер'єрів вимагає застосування сучасних і якісних матеріалів. Одним з них є штучний камінь, який не має обмежень у застосуванні. Цей матеріал не є нововведенням. Він відомий з незапам'ятних часів. Сьогодні виробництво штучного каменю було вдосконалено, що дозволило отримати чудовий матеріал, що відрізняється своїми експлуатаційними та естетичними характеристиками.

В нвшому асортименті представлені наступні серії штучного каменю:

Якщо ви є власником заміського будинку, зробити його таким, що запам'ятовується просто. Звернемо вашу увагу на те, що в останні роки архітектурні елементи з штучного каменю користуються широким попитом і цьому є логічне пояснення. Даний матеріал відрізняється високими експлуатаційними характеристиками. Крім цього, штучний камінь дозволяє дизайнерам втілити в життя будь-які, навіть найсміливіші ідеї та висловити індивідуальність власника території.

Декоративні фасадні матеріали високої якості - Штучний камінь в Івано-Франківську

Штучний камінь візуально не відрізняється від природного, при цьому він є надійним захистом будівлі від негативного впливу з боку навколишнього середовища. Відмінною особливістю штучного матеріалу від натурального є відсутність на ньому тріщин і пустот, крім цього, його надійність обумовлюється водовідштовхувальним покриттям, запобігає надмірне проникнення вологи, а також руйнування каменю внаслідок значного перепаду температур.

Штучний камінь - це відмінний матеріал, який використовується для створення інтер'єру будь-якого стилю і функціональності. Такий камінь має масу переваг, наприклад, використовуючи його, можна створювати цілісні поверхні без стиків і щілин. А завдяки великому асортименту кольорової палітри він відмінно впишеться в колірну гаму будь-якого інтер'єру. Цей камінь можна застосувати як в приватному будинку або квартирі, так і в громадських закладах. Завдяки своїй практичності і надійності, штучні камені використовують для виготовлення підвіконь, стільниць, адміністративних і барних стійок і багато чого іншого.

Він прекрасно імітує природний матеріал, а хімічний та фізичний склад за багатьма характеристиками відповідає натуральному каменю.

Спектр застосування штучного каменю дуже широкий. Він підходить для:

  • оздоблення фасаду;
  • внутрішнього оздоблення приміщень;
  • ландшафтного дизайну;
  • оформлення інтер'єрів.

Завдяки красивому зовнішньому вигляду, декоративний камінь чудово поєднується з багатьма оздоблювальними матеріалами: з литими і кованими виробами з металу, з гіпсом, з деревом, з мозаїкою, з рельєфною штукатуркою та іншими. За допомогою штучного каменю нерідко реконструюють будівлі і відновлюють зовнішній вигляд пам'ятників архітектури, замінюючи разрушившиеся елементи. Штучний декоративний камінь Івано-Франківськ відмінно підходить для інтер'єрів прихожих, камінних залів, зимових садів, бібліотек, кабінетів, басейнів і ванн.

Крім площинних виробів з каменю, в наявності є кутові елементи, які роблять можливим втілення найсміливіших дизайнерських рішень і значно спрощують установку складних композицій.

Використання фасадного декоративного каменю для оформлення інтер'єру сьогодні стає популярним. Таке рішення дозволяє надати приміщенню оригінальний вид, виділити функціональні зони, стильно декорувати окремі елементи обстановки. Вологостійкість, міцність і довговічність матеріалу дозволяють використовувати його як всередині приміщень, так і в зовнішній обробці в якості облицювання малих архітектурних форм.

Корисна інформація
© 2018. « "ТермоОселя", Професійне утеплення будівель. м.Івано-Франківськ.