(068) 32-85-001
svit-fasad@i.ua
м.Івано-Франківськ

Євроремонт квартир Івано-франківськ

Головна » Євроремонт

Будівельна компанія ТермоОселя виконує євроремонт квартир "під ключ" в Івано-Франківську та області.

У своїй роботі фахівці нашої компанії орієнтовані на максимальне задоволення потреб клієнтів, оскільки найкраща реклама наших послуг - це кількість задоволених споживачів, готових дати позитивні характеристики нашого сервісу своїм друзям і колегам по роботі.

Євроремонт квартир "під ключ" в Івано-Франківську - це комплекс робіт, що включає не тільки декоративну обробку приміщень, а й розведення електрики, заміну сантехнічних труб, оновлення підлогового покриття і багато іншого. Всі ці заходи спрямовані на підвищення рівня комфорту і зниження вартості обслуговування житла. Наприклад, одне лише промивання побутових радіаторів підвищить температуру всередині приміщення під час опалювального сезону на 3-7 градусів, а декоративне оздоблення кімнати, виконана згідно з Вашими побажаннями, зможе принести затишок і комфорт в ваш будинок на довгі роки.

На початковому етапі співпраці ми складемо повний кошторис запланованих робіт. Переваги такого підходу в тому, що клієнт буде зорієнтований в майбутніх витратах і зможе заздалегідь розрахувати наявний бюджет для реалізації своїх побажань.

Після оголошення попереднього цінового діапазону робіт, виникає питання про придбання та доставки матеріалів. У компанії ТермоОселя євроремонт і обробка квартири "під ключ" припускають закупівлю будівельних матеріалів виконавцем. Ви можете відмовитися від цієї послуги і придбати весь перелік товарів самостійно. Однак наявні у нас прямі контакти з дистриб'юторами дозволять закупити будматеріали за оптовими цінами, які значно нижче вартості аналогічних товарів в роздрібних мережах. Таким чином, це дозволить заощадити частину коштів і підсумкові витрати на ремонт квартири скоротяться.

Якщо ви з яких-небудь причин не впевнені, чи варто довіряти настільки важливий захід комусь, крім себе, запросіть майстра додому. Наш кваліфікований співробітник зможе грамотно відповісти на всі питання, що цікавлять, підіб'є кошторис проекту, оголосить терміни ремонту. Після цього ви зрозумієте, що євроремонт квартир в Івано-Франківську недорого і швидко - це зовсім не захмарні мрії, а сучасні реалії. Виклик фахівця з ремонту квартир на будинок є безкоштовним і ні до чого Вас не зобов'язує.

Для отримання консультативної допомоги, Ви можете зв'язатися з нами по телефону.

Якщо ви хочете розрахувати ціну на ремонт в компанії ТермоОселя або отримати консультацію, зв'яжіться з нами по телефону.

© 2020 "ПроФасад"

Професійне утеплення будівель, м.Івано-Франківськ.